Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması Geldi

Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması Geldi Acun Ilıcalı'dan eleştirilere yanıt geldi Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması

Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması Geldi

Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması Geldi Acun Ilıcalı'dan eleştirilere yanıt geldi Acun Ilıcalı'dan Exxen Açıklaması geldi. Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı Exxen platformu hakkında açıklamada bulundu. 1 Ocak'da izleyiciye sunulan Exxen platformu eleştirilerin hedefi olmuştu. Aynı zamanda büyük ilgi gören Acun Ilıcalı izleyicilere ilgiden dolayı teşekkür etti. 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Exxen hakkında açıklamada bulundu. Acun Ilıcalı "3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler...Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız." ifadelerine yer verdi. 3 günde büyük bir başarı elde eden Exxen dijital platformu için izleyiciye teşekkür eden Acun Ilıcalı gündem oldu.

"ASLINDA OLMASI GEREKEN 40 LİRAYDI"

Acun Ilıcalı Exxen için ""Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum" ifadelerine yer vermişti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER