Acun Ilıcalı'dan diskalifiye açıklaması! Masterchef'i boykot eden izleyicilere cevap verdi

Kamumanset.com - Acun Ilıcalı'dan diskalifiye açıklaması! Masterchef'i boykot eden izleyicilere cevap verdi Acun ılıcalı Uğur'un elenmesi hakkında ne dedi? Acun Ilıcalı'dan Masterchef diskalifiye açıklaması

Acun Ilıcalı'dan diskalifiye açıklaması! Masterchef'i boykot eden izleyicilere cevap verdi

Kamumanset.com - Acun Ilıcalı'dan diskalifiye açıklaması! Masterchef'i boykot eden izleyicilere cevap verdi Acun ılıcalı Uğur'un elenmesi hakkında ne dedi? Acun Ilıcalı'dan Masterchef diskalifiye açıklaması 2020'nin en çok izlenen yarışma programlarından olan Masterchef Türkiye Uğur Yılmaz Deniz'in vedası çok konuşulmuştu. Uğur'un yıllar önce yazdığı mesajlar yüzünden diskalifiye edilmesinin ardından Acun Ilıcalı'ya tepkiler büyümüştü. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklama yaparken Uğur'un kendisine teşekkür ettiğini de ekledi.

Bu haftaya damga vuran Uğur'un Masterchef Türkiye'den diskalifiye oluşu sosyal medya ve televizyon dünyasında tepki çekmişti. Acun Ilıcalı'nın yıllar önce yazdığı mesajlar yüzünden Uğur'u elemesi tepkilere yol açmıştı. Acun Ilıcalı eleştirilere yanıt verdi.

Masterchef Türkiye son sekize kalan Uğur'un bir anda elenmesi tepki çekti. Geçmişte yaptığı sosyal medya paylaşımları yüzünden elendiği belirtilen Uğur gözyaşlarını tutamamıştı. Bu anların televizyonda gösterilmesi ise izleyicisinin tepkisini çekmişti. Acun Ilıcalı kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı Diskalifiyeden sonra 10 gün daha çekim yaptınız. YALAN! Canlı yayında elediniz. YALAN! MasterChef Türkiye çekimler gerçekleştikten birkaç gün sonra izleyiciyle buluşuyor, canlı yayınlanan bir program değil, izleyicimiz de bunu bilir. Yayında gerçekleşen diskalifiye anını reyting malzemesi yapmadık, aksine yayında kendini ifade edip kalıcı hasar görmemesini sağladık. Uğur bu yaklaşımımızın farkında ve bizzat bana teşekkür etti. Belediyeler arasında parti ayrımı yapıyorsunuz, farklı ücretler alıyorsunuz. İFTİRA! Hiçbir zaman belediye ayrımı yapmadık ve yapmayız. Bir yazıya 3 yalan ve 1 iftara sığdırabilmek gerçekten büyük başarı, tebrikler. Tabii inandırabilirsen. Hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağız. Siz kininizi kusmaya devam edin, biz çalışmaya devam edeceğiz. "İzleyicilerimize de belirtmek isterim ki, bir genç eskiden yaptığı hataları nedeniyle toplumdan linç yemek üzereyken onun hayatı boyunca yaşayacağı mağduriyeti engelledik. Bunu sağlamak yaşadığımız iftira kampanyasına değer. Sevgiler" açıklamalarına yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 22:31

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER