9 Kere Leyla konusu nedir? 9 Kere Leyla nerede çekildi?

9 Kere Leyla konusu nedir? 9 Kere Leyla nerede çekildi? 9 Kere Leyla oyuncuları 9 Kere Leyla filmi hangi kanalda?

9 Kere Leyla konusu nedir? 9 Kere Leyla nerede çekildi?

9 Kere Leyla konusu nedir? 9 Kere Leyla nerede çekildi? 9 Kere Leyla oyuncuları 9 Kere Leyla filmi hangi kanalda? Başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun yer aldığı 9 Kere Leyla filmi Netflix platformunda yayınlandı. Usta oyuncuların yer aldığı film oldukça dikkat çekti. Peki Netflix'de yayınlanmaya başlana 9 Kere Leyla filmi konusu nedir? 9 Kere Leyla oyuncu kadrosu...

9 KERE LEYLA FİLMİ KONUSU

Genç terapist sevgilisi Nergis ile beraber yeni bir hayata başlamaya hazırlanan Adem bütün malları üstünde olan karısı Leyla'yı öldürmek ister fakat Leyla bir türlü ölmez. Adem'in Leyla'yı öldürmek üzere çıktığı yolda sevgilisi Nergis ile de bazı planlar kurması ve Leyla'nın başına gelenlere rağmen hala ölmemesi filmi başka bir boyuta götürür.

9 KERE LEYLA OYUNCULARI

Başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu'nun yer aldığı 9 Kere Leyla filmi oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Hakan Eke, Alican Yücesoy, Hasan Eflatun, Bertan Çelikkol, Kerime Obenik, Bimen Zartar, Reişt Berker Enhoş, Arda Cartı, İhsan Ceylan, Emre Kıvılcım gibi birçok oyuncu yer almaktadır. Başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken 9 Kere Leyla filmi inetnet dizi ve film izleme platformu Netflix üzerinden yayınlanmaktadır.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER