Tartışma Yaşayan Seren Serengil ve Bircan Bali Arasında Büyük Gerilim. Seren Serengil ve Bircan Bali arası soğuk rüzgarlar

Tartışma Yaşayan Seren Serengil ve Bircan Bali Arasında Büyük Gerilim. Seren Serengil ve Bircan Bali arası soğuk rüzgarlar. Dün canlı yayında sunucu Bircan Bali ile tartıştıktan sonra tansiyon problemi yaşayan ve çenesi kilitlenen ve hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bugün canlı yayında sağlık durumu hakkında konuştu. Tartışma sonrası tansiyonu yükselen ünlü ismin ömür boyu tansiyon ilacı kullanmasına doktorları tarafından karar verildi.

Sunucu Serengil ile Bircan Bali'nin arasında soğuk rüzgarlar esmesi dikkatlerden kaçmazken sevilen program Söylemezsem Olmaz'ın dün yayınlanan bölümünde Bircan Bali ve Seren Serengil'in arası gerginlik magazin gündeminde olay olmuştu. Canlı yayında Bali ile tartışan Serengil'in tansiyonu çıkınca hastanelik oldu. Tedavisi tamamlandıktan sonra bugün tekrar yayına çıkan Serengil ile Bali arasındaki gerginliğin halen sürdüğü görüldü. 

Bircan Bali, Serengil'e geçmiş olsun dedikten sonra göz teması kurmadan programa devam etti. Serengil ise sağlık durumu hakkında konuştu. "Dün için kusura bakmayın çok hastalandım. Doktorlarım tansiyonumu kontrol altına aldılar. Ömür boyu tansiyon ilacı içme zorunluluğum oldu" ifadelerine yer verdi. Seren Serengil'i gülümseyerek dinleyen Bircan Bali ise "Geçmiş olsun, Seren'in yüksek tansiyon problemi var. Dün de tansiyondan dolayı hastaneye gitti" açıklamalarına yer verdi.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Yayında iletişim adreslerini veren Bali, Serengil'e de söz hakkı verdi fakat Serengil gülerek "Benimkini zaten biliyorsunuz." diyerek dikkatleri üzerine çekti. Bali'nin o anki bakışları ise olay oldu. İkili arasında yaşanan gerginlikten sonra Serengil'in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma "Bu kız sizi öperek gitti Amerika'ya arkasından demediğiniz şey kalmadı. Tansiyonu 22 beyin mr çekiliyor şu an. Biz onun sağlığı yüzünden çok çektik ve şimdi geldiği hale bakın. Kronik tansiyon hastası üzülmemesi gerekiyor. Buna gönlüm razı değil. Seren için stresli hayat bitti. Onun hayatı her şeyden önemli bundan sonra bile bile onu sinirlendirmek ve strese sokmak olmaz. Onun başına gelebilecek her şeye neden olmaktır bu." diyerek duruma tepki göstermişti.