Tarkan Trendyol ile yeniden Türkiye' ye dönüş yapıyor. Sevilen megastar ülkeye Trendyol anlaşması için dönüş yaptı. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da

Kamumanset.com - Tarkan Trendyol ile yeniden Türkiye' ye dönüş yapıyor. Sevilen megastar ülkeye Trendyol anlaşması için dönüş yaptı. İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da

Pandemi sebebi ile 2 yıldır eşi ve çocuğu ile birlikte Almanya' ya yerleşen megastar Tarkan ünlü e-Ticaret firması olan Trendyol ile anlaşmıştır ve Türkiye' ye reklam filmi için dönüş yapmıştır. Başarılı ve ünlü şarkıcı Tarkan Gel Gündüzle Gece olalım şarkısı ile Trendyol reklamını adeta zirveye çıkarmış diyebiliriz. Sevilen yüz ve ekranlarda özlediğimiz Tarkan ile ilgili detaylar ve gelişmeler de haberimizde sizlerle..

İşte Tarkan ve Trendyol Reklamı sizlerle..

Bu çekimlerde ilk önce reklam filmi ile çekimlere başlayacak olan Tarkan, toplumsal fayda odaklı projelerde de yer alacağını belirtiyor. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeni ile bir süredir sahnelerde yer almayan ve Almanya' da yaşamaya başlayan Tarkan, yeni sezonda Trendyol ile el sıkıştı ve çok yakında çıkaracaklar reklam filmi ile yeniden gündemde yerini alacak. 

Ünlü Megastar Tarkan Kimdir?

Tarkan Tevetoğlu 17 Ekim 1972 yılında Neşe ve Ali Tevetoğlu çiftinin çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Batı Almanya' nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Alzey kasabasında doğmuştur. 

1986 yılında ailesi ile Türkiye' ye dönen başarılı sanatçı, Müziğe küçük yaşlardan beri ilgilidir ve Karamürsel İleri Musiki Derneği' nde Türk Sanat Müziği eğitimi almıştır. 

1992 yılında Aralık ayında çıkan ilk albümü olan  Yine Sensiz isimli albümü ile müzik piyasasında yerini almaya başlamıştır. 

Başarılı Sanatçı Tarkan, 29 Nisan 2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine girmiştir. Tarkan' ın bu evlilikten 12 Temmuz 2018 yılında Liya isminde bir kızı olmuştur. 

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Megastar Tarkan Albümleri

1992 - Yine Sensiz

1994 - Acayipsin

1997 - Ölürüm Sana

2001 - Karma

2006 - Come Closer

2007 - Metamorfoz

2010 - Adımı Kalbine Yaz

2016 - Ahde Vefa

2017 - 10

gibi çok başarılı albümleri bulunmaktadır. Şimdilerde ise Tarkan' ı Trendyol yüzü olarak Trendyol reklamında izliyoruz, detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi takipte kalınız.