Tarkan pandemi nedeniyle bir süredir sahnelere ara vermişti ve yaşamını Almanya' da devam ediyordu. Şimdi ise Trendyol ile anlaşma haberi sosyal medyada gündeme oturdu işte detaylar..

Tarkan pandemi nedeniyle bir süredir sahnelere ara vermişti ve yaşamını Almanya' da devam ediyordu. Şimdi ise Trendyol ile anlaşma haberi sosyal medyada gündeme oturdu işte detaylar..

Tarkan bir süredir sahnelerde yer almıyordu. Pandemi nedeniyle sahnelerde bir süredir olmayan ve eşi ile çocuğuyla birlikte Almanya' da yaşamına devam başarılı sanatçı Tarkan, yeni bir olay ile gündem oldu. Başarılı sanatçı Tarkan, Trendyol ile çekimlere başladı ve çekimlerden bir gün önce Türkiye' ye dönüş yaptı. Ünlü sanatçı, "Bu iş birliğiyle tüm Türkiye' nin kalbine dokunacağız" açıklamasında bulundu. 

Trendyol ile uzun soluklu iş birliği için kolları sıvayan Tarkan yeni sezon çekimlerine başladı. 

KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme KYK Burs Sonuçları Sorgula KYK Bursu Hakkında Önemli Gelişme

Bu çekimlerde ilk önce reklam filmi ile çekimlere başlayacak olan Tarkan, toplumsal fayda odaklı projelerde de yer alacağını belirtiyor. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeni ile bir süredir sahnelerde yer almayan ve Almanya' da yaşamaya başlayan Tarkan, yeni sezonda Trendyol ile el sıkıştı ve çok yakında çıkaracaklar reklam filmi ile yeniden gündemde yerini alacak. 

Megastar Tarkan Kimdir?

Tarkan Tevetoğlu 17 Ekim 1972 yılında Neşe ve Ali Tevetoğlu çiftinin çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Batı Almanya' nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Alzey kasabasında doğmuştur. 

1986 yılında ailesi ile Türkiye' ye dönen başarılı sanatçı, Müziğe küçük yaşlardan beri ilgilidir ve Karamürsel İleri Musiki Derneği' nde Türk Sanat Müziği eğitimi almıştır. 

1992 yılında Aralık ayında çıkan ilk albümü olan  Yine Sensiz isimli albümü ile müzik piyasasında yerini almaya başlamıştır. 

Başarılı Sanatçı Tarkan, 29 Nisan 2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine girmiştir. Tarkan' ın bu evlilikten 12 Temmuz 2018 yılında Liya isminde bir kızı olmuştur. 

Megastar Tarkan Albümleri

1992 - Yine Sensiz

1994 - Acayipsin

1997 - Ölürüm Sana

2001 - Karma

2006 - Come Closer

2007 - Metamorfoz

2010 - Adımı Kalbine Yaz

2016 - Ahde Vefa

2017 - 10

gibi çok başarılı albümleri bulunmaktadır. Şimdilerde ise Tarkan' ı Trendyol yüzü olarak reklamlarda göreceğiz, detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi takipte kalınız.