Tansel Öngel Kim Masumlar Apartmanı Naci Kaç Yaşında? Masumlar Apartmanı Naci'si Tansel Öngel hangi dizilerde oynadı? Tansel Öngel boyu kaç?

Tansel Öngel Kim Masumlar Apartmanı Naci Kaç Yaşında? Masumlar Apartmanı Naci'si Tansel Öngel hangi dizilerde oynadı? Tansel Öngel boyu kaç? TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel kimdir, kaç yaşında? Tansel Öngel nereli? 

tans

Dram ve psikoloji türündeki yapım olan Masumlar Apartmanı'nda obsesif kompülasif bozukluğu olan Safiye ve kardeşlerinin hayatı anlatılıyor. Kardeşi Gülben altına kaçırma hastalığına sahipken Han ise çöp toplayarak kendini rahatlatıyor. Dizinin küçük kardeşi Neriman'da ise kendisine acı çektirerek zevk alma gibi psikolojik sıkıntılar bulunuyor. Geçmişin yaralarının bir çocuğun geleceğini nasıl etkilediğini gösteren Masumlar Apartmanı dizisi her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Peki dizinin Naci'si Tansel Öngel kimdir? Tansel Öngel nereli, Tansel Öngel kaç yaşında? Tansel Öngel hayatı hakkında merak edilenler...

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

TANSEL ÖNGEL KİMDİR?

24 Eylül 1976 tarihinde Kilis'de dünyaya gelmiştir. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde göreve başlayan ünlü oyuncu Hâlen İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görev yapmaktadır. 

Birçok tiyatro oyununda yer alan ünlü oyuncu Yanık, Muhteşem Gatsby, Hepsi Oğlumdu, Bahar Noktası, Zengin Mutfağı, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Kurban, Küçük Korku Dükkanı, Git Gel Dolap, Doğal Zehir gibi birçok tiyatro oyununda yer aldı. Ayrıca Uy Başuma Gelenler, Kaybolan Yıllar, Avrupa Yakası, Adak, Güz Yangını, Elveda Derken, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Geniş Aile, Benim İçin Üzülme, Kalbimin Sultanı, Ya İstiklal Ya Ölüm, Kalbimin Sultanı gibi dizilerde yer almıştır.

Kısmet filminde Kadir'i Mucize'de Cemilo'yu, Son Mektup filminde Salih Erem'i Babamın Kanatları adlı filmde Resul'e hayat vermiştir. Bizim Köyün Şarkısı filminde Mehmet'i canlandıran Tansel Öngel, Kader Postası yapımında yer aldı. 45 yaşındaki ünlü oyuncu 2007 senesinde Özge Özder ile evlenmiştir. 2010 senesinde ayrılmıştır. Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye'nin sevdiği adam Naci'yi canlandırmaktadır.