Tadelle Reklamında Oynayan Kişi Kim? Tadelle reklamı oyuncusu kim? Tadelle reklamı olay oldu Tadelle reklamı kırmızı elbiseli kadın kim?

Kamumanset.com - Tadelle Reklamında Oynayan Kişi Kim? Tadelle reklamı oyuncusu kim? Tadelle reklamı olay oldu. Televizyonlarda görülen Tadelle reklamında kim oynuyor? Tadelle'nin yeni reklamı halk arasında gündem oldu. Reklamda oynayan oyuncu ise güzelliği ile izleyenleri büyüledi. Peki Tadelle reklamında kim oynamakta? Tadelle reklamında kırmızı elbiseli kadın kim?

pınar3-1

Uzun zamandan sonra yayınladığı reklam filmi ile dikkat çeken tadelle reklam filminde ünlü bir oyuncuyu oynattı. Dizilerdeki performansı ile gündeme gelen Pınar Deniz Tadelle çikolata markasının yüzü oldu. Reklam filminde kırmızı elbisesi ile büyüleyen Pınar Deniz'in hayatı ise seyircinin dikkatini çekti. Şu aralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ile gündemden düşmeyen Pınar Deniz, Tadelle reklamındaki güzelliği ile büyüledi. Peki Tadelle reklamında oynayan Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? Pınar Deniz nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Pınar Deniz hangi dizilerde oynadı?

PINAR DENİZ KİMDİR?

2022 Porsche 718 Cayman GT4 RS | İngiltere İnceleme 2022 Porsche 718 Cayman GT4 RS | İngiltere İnceleme

4 Kasım 1993 yılında Adana'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. İlk kez 2014 yılında Sil Baştan adlı dizide Evrim karakteri ile izleyici karşısına çıktı. Beyaz Yalan adlı dizide Azra'yı canlandırdı. Vatanım Sensin dizisindeki Yıldız karakteri ile popülerlik kazandı. Ardından Bir Deli Rüzgar adlı dizide Gökçe Yücel'i canlandırdı. Aşk 101 adlı Netflix dizisinde Kaan Urgancıoğlu, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Alina Boz gibi isimlerle beraber başrol oynadı.

pınara2-1

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kardeşim Benim 2 adlı filmde Didem'e hayat verdi. İnsanlar İkiye Ayrılır filminde Ceren'e hayat verdi. Aşkın Kıyameti filminde Selin'i canlandırdı. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizide Ceylin karakterine hayat vermektedir. Dizide Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynayan oyuncu 27 yaşındadır. Yargı dizisinde Avukat Ceylin karakterine hayat vermektedir. Avukat Ceylin dizide hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. Oldukça başarılı genç bir avukattır. Bir cinayet dosyasında yolu Savcı Ilgaz ile kesişir. İkili birbirinden oldukça farklıdır ama adalet arayışı onları hep aynı noktaya getirir.