Survivor Yeni Sezon Kadrosunda Sürpriz İsimler Acun Ilıcalı Duyurdu Survivor 2023 kadrosuna dahil olan kesin isimler

Survivor Yeni Sezon Kadrosunda Sürpriz İsimler Acun Ilıcalı Duyurdu Survivor 2023 kadrosuna dahil olan kesin isimler. Survivor 2023 kadrosunda bomba isimler gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı son olarak sosyal medya hesabından kadroya kimin dahil olduğunu açıkladı.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da son sezonda Nisa Bölükbaşı şampiyon olmuştu. Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan Survivor'da bu sezonda efsane isimler kadroda yer alacak. Acun Ilıcalı kesin olarak bazı isimleri duyurmuştu. Dün akşam bir ismi daha kadroya eklediklerini duyurdu.

İlk olarak Ilıcıalı, Berdan Mardini'nin Survivor kadrosunda yer alacağını ilan etmişti. Şaşırtıcı açıklamanın ardından sevilen oyuncu Ümit Erdim'in de Survivor kadrosuna dahil olduğunu haberi gelmişti Ilıcalı'dan. Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı görüşmelere devam ettiğini ve sürpriz isimlerin kadroda yer alacağını söylemişti.

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Son olarak dün akşam yaptığı açıklamada "Sevgili Murat Eken Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, kendisine başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi. Bunun ardından Murat Eken'i araştırmaya başlayan izleyiciler ünlü oyuncu hakkında merak edilenleri araştırdı.

MURAT EKEN KİMDİR?

7 Ağustos 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Koç Özel Lisesi'ni bitirdikten sonra New York'da Rensselaer Polietnik Enstitü'de eğitim aldı. Daha sonra Türkiye'de döndü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı. 

Müjdat Gezen ve Haldun Dormen'in yönettiği sayısız oyun ve müzikalde yer alan ünlü oyuncu televizyona yönelerek BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde yer aldı. Aynı zamanda oyuncu Burcu Biricik'in kuzenidir.

42 yaşındaki oyuncu Bir Demet Tiyatro, Hatırla Sevgili, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Düşman Kardeşler, Salih Kuşu, Galip Derviş, Kadim Dostum gibi yapımlarda yer aldı. Ayrıca Kutsal Damacana, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, Müthiş Bir Film isimli sinema filmlerinde rol aldı. 2016'da Gizem Önen ile evlendi. 2020 yılında yollarını ayırdılar.

Yenilmezler, Yenilmezler: Ultron Çağı, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, Avengers: Endgame gibi filmlerde seslendirme sanatçısı olarak yer aldı.