Ünlü yarışmacı ve Miss Türkey güzeli Gizem Memiç boşanıyor.

Survivor Yarışmacısı Boşanıyor Genç Yarışmacı ve Eşi Ayrılık Kararı Aldı. Survivor All Star'da da yarışan yarışmacı Gizem Memiç ayrılık kararı aldı. Ekranların reyting rekoru kıran yarışma programlarından olan Survivor yarışmacısı Gizem Memiç'in ayrılık kararı sosyal medyada çok konuşuldu. Survivor'ın gözde yarışmacılarından olan Gizem Memiç ve eşi boşanıyor.

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da iki kez yarışan ünlü isim eleme potalarına da sıklıkla girmişti. Gizem Memiç Survivor All Star'da da az oy alarak yarışmaya veda etmişti. Şimdi de eşi Burak Mert ile ayrılık kararı aldılar. 2018 yılında evlenen çift boşanma kararı aldı. Survivor sunucusu Murat Ceylan ile görüntülenen Gizem Memiç'in eşi ile boşanma haberleri sosyal medyada da gündem oldu.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Gizem Memiç işe Burak Mert ile bütün paylaşımlarını sildi. Instagram hesabında Burak Mert ile tek bir karesini dahi bırakmadı. Fotoğrafların kaldırılması üzerinde Gizem Memiç ve eşi Burak Mert'in boşanıyor iddiaları gündemde bomba etkisi yarattı. Gizem Memiç henüz konu hakkında açıklamada bulunmadı.

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

16 Mayıs 1990 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen ünlü isim 1 Nisan 2010 yılında Miss Turkey seçilmiştir. Tacını bir öneki yılık kraliçesi olan Ebru Şam'dan almıştır. Türkiye'yi Miss World'de de temsil etmiştir. Bilkent Üniversitesi iç mimarlık fakültesini bitirdikten sonra 7 Şubat 2016 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer aldı. Yarışmada 10. olarak yer aldı.

Miss Universe 2010'da ülkemizi temsil etti. 2010 Miss World'de de katıldı. 2022 yılında ise Survivor All Star 2022'ye katıldı. 88. günde yarışmaya veda etti.

2018 yılında Burak Mert ile evlenen başarılı yarışmacı ayrılık iddiaları ile gündeme geldi.