Survivor İsmail Balaban ile İlayda Şeker Aşklarını İlan Etti Annesi nişanlısına yılan demişti Survivor İsmail Balaban ve yeni sevgilisi ile ilgili haberimiz Kamumanset.com'da

Kamumanset.com - Survivor İsmail Balaban ile İlayda Şeker Aşklarını İlan Etti Annesi nişanlısına yılan demişti Survivor İsmail Balaban ve yeni sevgilisi.. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban Survivor'da annesinin yılan dediği nişanlısından ayrılan İsmail Balaban takım arkadaşı İlayda Şeker ile aşk yaşıyor. Detaylar Kamumanset.com'da

ismail3

Survivor'da daha önce aşk haberleri ile gündeme gelen İsmail Balaban ve sevgilisi İlayda Şeker aşklarını itiraf etti. İsmail Balaban'ın annesi yarışmada oğluyla iletişim ödülünde konuşurken "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" ifadelerine yer verdi. İsmail Balaban nişanlısı Gamze Atakan ile yollarını ayırmıştı. Annesi İsmail Balaban'ın nişanlısına "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Tam bir yılan. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada." açıklamalarına yer vermişti. Ünlü sporcu İsmail Balaban'ın, nişanlısı Gamze Atakan ile yollarını ayırdıktan sonra Survivor'daki takım arkadaşı İlayda Şeker ile bir süredir hakkında aşk iddiaları çıkıyordu. Bu zamana kadar ikili aralarındakini hiçbir zaman kabul etmemişlerdi. Bunun ardından İsmail Balaban ile İlayda Şeker el ele video çekerek ilişkilerini duyurdu. Ünlü çiftin hayranları ise bu ilişkiye çok sevindiler. İkiliye yüzlerce tebrik mesajı geldi. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Annesinin "yılan" dediği sevgilisi ile yollarını ayıran İsmail Balaban yeni sevgilisini daha fazla saklayamadı. İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşk yaşamaya başladı. İlayda Şeker ve İsmail Balaban geçtiğimiz ay el ele görüntülenmişti. Arkadaş olduklarını söyleyen ikilinin aşk haberi magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyadan video paylaşan İsmail Balaban "Seninle geçen her günüm güzel geçer sevgilim" ifadelerine yer verildi. 

ismail2

27 yaşında olan İlayda Şeker ve 34 yaşındaki İsmail Balaban aşkı magazin gündemine damga vurdu. İkilinin Survivor'daki takım arkadaşları da bu aşk haberine sevindi. Ünlü güreşçi İsmail Balaban Survivor 2021 yılında Yiğit Poyraz ile finale kalmıştı. Şampiyonluk yarışında galip gelmişti. Survivor 2021 Şampiyonu olmuştu. Ünlü sporcunun Survivor All Star'a katılacağı iddia edilmişti. Fakat bu iddiaları doğrulayıcı bir açıklama yapmadı.