Survivor Halil İbrahim Göker Kimdir Ünlü Fenomon Survivor Kadrosunda. Survivor 2023 Halil İbrahim Göker nereli, kaç yaşında?

Survivor Halil İbrahim Göker Kimdir Ünlü Fenomon Survivor Kadrosunda. Survivor 2023 Halil İbrahim Göker nereli, kaç yaşında? 

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

 TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunuculuk yaptığı program geçen sene All Star formatında yayınlanmıştı. All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu sene ise Survivor'da efsane isimler kadroda yer alıyor. Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı karoda yer alacak yeni isimleri duyurdu. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor yeni sezon heyecanı başladı. Survivor kadroda sosyal medya fenomenlerinin fazla olduğu bir sezon ile ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı son olarak Survivor 2023 kadrosuna yeni katılan isimleri açıkladı.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve Dominik'te çekilen Survivor'da 2023 için bazı değişiklikler yapılacağını Acun Ilıcalı yaz aylarında açıklamıştı. Yeni sezonda kadroda yer alan isimleri daha önce açıklamıştı. Kadroya yeni isimler dahil oldu. Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Yusuf Güney, Ümit Erdim, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman gibi isimlerin de kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise 6 sosyal medya fenomeninin kadroya sahil olduğunu açıkladı. Survivor 2023 kadrosuna Halil İbrahim Göker, Elanur, Buse Plan, Chaby, Alper Rende, Kürşat Juan ve Elanur'un kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki Survivor 2023 kadrosuna dahil olan fenomen Halil İbrahim Göker kimdir, kaç yaşında? Halil İbrahim Göker nereli, mesleği ne?

HALİL İBRAHİM GÖKER KİMDİR?

15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada içerik üretmeye başlayarak popüler olmuştur. İzmir'de yaşayan ünlü fenomen Vine ile popülerlik kazandı. Instagram ve Youtube'da da aktif izleyici kitlesi bulunmaktadır. 30 yaşında olan sosyal medya fenomeni Youtube ve Instagram üzerinden eğlenceli içeriklerini çekmeye devam ediyor. Nasıl Yani isimli sinema filminde de oynamıştır.

Ünlü fenomen Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu. Yarışma için bir süredir hazırlandığı öğrenildi. Çekimler için Dominik'e gidecek.