Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri. Survivor'ın Fatmagül Fakı'sı anne oldu

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri. Survivor'ın Fatmagül Fakı'sı anne oldu. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2013 yarışmasıyla popülerlik kazanan ve "Yerli Adriana Lima" olarak bilinen Fatmagül Fakı, ilk kez kucağına aldı. Fatmagül Fakı, doğum anına ait kareleri sosyal medya hesabından paylaşarak dikkat çekti. Güzel isim, TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor'da yarışan ve Adriana Lima'ya olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Oyunculuk da yapan Fatmagül Fakı, bir zamandır ekranlardan uzak kalan Fatmagül Fakı paylaşımları ile olay oldu. Instagram'ı aktif şekilde kullanan Fatmagül Fakı, geçen günlerde ilk çocuğu Kaan'ı kucağına aldı. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Fakı, değerli anları kayda aldırıp sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaştı.

FATMAGÜL FAKI KİMDİR?

1990 tarihinde dünyaya gelen ünlü isim Aydın Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim gördü. Kısa bir süre hosteslik yapmıştır. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor programına katılan Survivor 2013'e katıldı. Hilmicem, Murat, Duygu, Bozok gibi isimlerle aynı senede yarıştı.

Muhteşem Yüzyıl'da bir cariyeyi canlandırdı. Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde oynadı. Yapışık İkizler filminde de yer almıştır. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma programında da yer almıştır.

Kerem Lafçı ile evlenip hayatını birleştiren Fatmagül Fakı magazin programlarında sunuculuk yaptı. Ünlü isim aylar önce hamile olduğunu "Artık içimde tutamıyorum. Heyecanımız çok büyük. Sizlerin güzel enerjinizi ve dualarınızı bekleyeceğim. Minik kuşum seni sabırsızlıkla bekliyoruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin" ifadelerine yer verdi. Kısa bir süre önce de oğlunu kucağına alan çiçeği burnunda anne Fatmagül Fakı paylaşımları ile dikkat çekiyor. Güzel oyuncu anne olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi