Survivor Elanur Kadroya Dahil Oldu Rapçi Elanur Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2023 kadrosuna Elanur dahil oldu

Survivor Elanur Kadroya Dahil Oldu Rapçi Elanur Kimdir Kaç Yaşında Survivor 2023 kadrosuna Elanur dahil oldu. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunuculuk yaptığı program geçen sene All Star formatında yayınlanmıştı. All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu sene ise Survivor'da efsane isimler kadroda yer alıyor. Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı karoda yer alacak yeni isimleri duyurdu. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor yeni sezon heyecanı başladı. Survivor kadroda sosyal medya fenomenlerinin fazla olduğu bir sezon ile ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı son olarak Survivor 2023 kadrosuna yeni katılan isimleri açıkladı.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve Dominik'te çekilen Survivor'da 2023 için bazı değişiklikler yapılacağını Acun Ilıcalı yaz aylarında açıklamıştı. Yeni sezonda kadroda yer alan isimleri daha önce açıklamıştı. Kadroya yeni isimler dahil oldu. Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Yusuf Güney, Ümit Erdim, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman gibi isimlerin de kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise 6 sosyal medya fenomeninin kadroya sahil olduğunu açıkladı. Survivor 2023 kadrosuna Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Chaby, Alper Rende, Kürşat Juan ve Elanur'un kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki Survivor 2023 kadrosuna dahil olan rapçi ve sosyal medya fenomeni Elanur kimdir, kaç yaşında?

SURVİVOR ELANUR KİMDİR?

Elanur Pat 30 Aralık 2000'de dünyaya geldi. Twitch platformu ile tanındı. Bela isimli şarkısı 20 milyon üzeri dinlenince popüler oldu.

Exxen'de yayınlanan Exatlon Turkey'de yarışmıştır. 22 yaşındadır ve Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı öğrencisidir. Instagram paylaşımları ile de fenomen olan Elanur oğlak burcudur. 169 cm boyu vardır ve 58 kilodur. 

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Youtube üzerinden yayınlanan Bela, 21/Queen, Sakin, Tetik, Haset gibi şarkılarla başarı elde etmiş olan rapçi şu an 22 yaşındadır ve Survivor 2023'ün kadrosunda yer almaktadır.