Survivor All Star Tam Kadro Belli Oldu All Star Kadrosu ifşa mı oldu? Survivor All Star 2022 kadro belli oldu

Kamumanset.com - Survivor All Star Tam Kadro Belli Oldu All Star Kadrosu ifşa mı oldu? Survivor All Star 2022 kadro belli oldu. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'ın yeni sezon kadrosu belli oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor bu sene All Star ile ekranlara geliyor. Kadrosunda kimlerin olacağının ifşa olduğu haberi Acun Ilıcalı'yı çok kızdıracak. Masterchef Türkiye'den sonra başlayacak olan Survivor kadrosu ifşalandı mı?  Survivor 2022 All Star'da kimler yer alıyor? Her sene ekranlarda yayınlanan ve reytingleri de oldukça yüksek olan Survivor bu sene All Star sezonu ile ekranlara gelecek. Eski sezon yarışmacıların yarışacağı All Star'ın kadrosu izleyici tarafından fazlasıyla merak ediliyordu. Merve Aydın, Barış Murat Yağcı ve Gizem Kerimoğlu'nun kadroda yer alacağı kesinleşmişti. Fakat Acun Ilıcalı kadroyu açıklamamak için direniyordu. Son dakika haberi ise Acun Ilıcalı'yı çok kızdırdı. Survivor All Star kadrosu ifşa mı oldu?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

all2

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor Türkiye'nin yeni sezon yarışmacı kadrosu belli oldu mu? Survivor All Star 2022 kadrosu için bazı isimlerle görüşmeye başlayan yapımcı Acun Ilıcalı birkaç ismi duyurmuştu. Fakat yeni sezon oyuncularının tamamını açıklamamıştı. Yapımcı Ilıcalı'yı kızdıracak bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı bu sene eski izlenme oranlarını da yakalamak için Survivor All Star 2022 kadro listesini son ana kadar gizli tutacağı iddiası ile gündeme gelmişti. Fakat sosyal medya fenomeni Ata Benli yaptığı açıklama ile televizyon gündemini sarstı. Survivor 2022'ye katılacak isimler belli oldu.

all3

İddiaya göre kadroda Sercan Yıldırım, Damla Can, Ogeday, Mert Öcal, Berkay Yuvakuran, Hikmet, Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı, Elif Gönen, Merve Aydın, Evrim Keklik, Furkan Kızılay, Batuhan Karacakaya, Gizem Kerimoğlu, Semih Öztürk, Anıl Berk, Turabi Çamkıran, Yusuf Kakaya, Seda Ocak, Nagehan Karadere isimler katılacak. Yarışmacı kadrosu olduğu iddia edilen kadro arasında Survivor'a gideceğini duyurduğu Merve Aydın, Gizem Kerimoğlu ve Barış Murat Yağcı gibi isimler yer alıyor. Asıl kadronun nasıl olacağı daha Acun Ilıcalı tarafından kesinleşmedi. Fakat sosyal medya fenomeni Ata Benli'ye göre kadroda bu isimler yer alıyor.