Survivor 2023 Yeni Yarışmacıyı Acun Ilıcalı Açıkladı. Acun Ilıcalı kadroya katılan yeni kişiyi duyurdu.

Survivor 2023 Yeni Yarışmacıyı Acun Ilıcalı Açıkladı. Acun Ilıcalı kadroya katılan yeni kişiyi duyurdu. TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'ın 2023 kadrosu da şekillenmeye başladı. Ekranların en sevilen yarışma programı hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Yarışmanın açıklanan son ismi ise şarkıcı Yusuf Güney oldu. Acun Ilıcalı son dakika haberi olarak yayınladı. Sosyal medya hesabından Survivor 2023'le ilgili paylaşımlar yapmaya başlayan yapımcı Acun Ilıcalı, yarışmacı kadrosunu açıklamaya devam ediyor.

Survivor'da ünlüler takımına katılan ilk isim Berdan Mardini olmuştu. Acun Ilıcalı daha sonraki paylaşımlarında Murat Eken'in de kadroda aldığını duyurmuştu. Ünlü oyuncu Ümit Erdim'de kadroya dahil olan isimler arasında yer aldı. Ünlüler kadrosu yavaş yavaş açıklanmaya başladı. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

TV 8 ekranlarında her sezonu ayrı bir ilgiyle takip edilen yarışma programında son şampiyon Nisa Bölükbaşı olmuştu. All Star'ın ardından ünlüler gönüllüler formatında devam eden yarışma programına ait detaylar yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı tarafından paylaşıldı.

Daha önce Berdan Mardini, Murat Eken ve Ümit Erdim'in adını açıklayan Ilıcalı, son yarışmacının Yusuf Güney olduğunu söyleyerek, "Sevgili Yusuf Güney, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim" açıklamalarına yer verdi. Ünlü isimler kadroya dahil olmaya devam ediyor.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da son sezonda Nisa Bölükbaşı şampiyon olmuştu. Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan Survivor'da bu sezonda efsane isimler kadroda yer alacak. Acun Ilıcalı kesin olarak bazı isimleri duyurmuştu. Dün akşam bir ismi daha kadroya eklediklerini duyurmaya devam ediyor.