Survivor 2023 Kürşat Kimdir Kaç Yaşında Kürşat Survivor Kadrosunda. Kürşat Juan nereli, sevgilisi var mı? Kürşat Tiktoker mı?

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Survivor 2023 Kürşat Kimdir Kaç Yaşında Kürşat Survivor Kadrosunda. Kürşat Juan nereli, sevgilisi var mı? Kürşat Tiktoker mı? 

 TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunuculuk yaptığı program geçen sene All Star formatında yayınlanmıştı. All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu sene ise Survivor'da efsane isimler kadroda yer alıyor. Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı karoda yer alacak yeni isimleri duyurdu. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor yeni sezon heyecanı başladı. Survivor kadroda sosyal medya fenomenlerinin fazla olduğu bir sezon ile ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı son olarak Survivor 2023 kadrosuna yeni katılan isimleri açıkladı.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve Dominik'te çekilen Survivor'da 2023 için bazı değişiklikler yapılacağını Acun Ilıcalı yaz aylarında açıklamıştı. Yeni sezonda kadroda yer alan isimleri daha önce açıklamıştı. Kadroya yeni isimler dahil oldu. Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Yusuf Güney, Ümit Erdim, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman gibi isimlerin de kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise 6 sosyal medya fenomeninin kadroya sahil olduğunu açıkladı. Survivor 2023 kadrosuna Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Chaby, Alper Rende, Kürşat Juan ve Elanur'un kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki Survivor 2023 kadrosuna dahil olan sosyal medya fenomeni Kürşat Juan kimdir, kaç yaşında?

SURVİVOR KÜRŞAT JUAN KİMDİR?

5 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan Kürşat'ın gerçek adı Ümit Kürşat Yalçınkayadır. Tiktok fenomeni olarak tanınmıştır. Artvinli olan Kürşat ailesi ile beraber Ümraniye'de yaşıyor.

8 yaşındayken annesini kaybetti. 15 yaşındayken de babasını kaybeden Kürşat ablası ve ağabeyi vardır ve ağabeyi ile beraber yaşamaktadır. Survivor 2023 kadrosuna dahil olmuştur.