Survivor 2023 Buse Plan Kimdir Kaç Yaşında Buse Plan Mesleği Nedir? Survivor 2023 yarışmacısı Buse Plan nereli, yaşı kaç?

Survivor 2023 Buse Plan Kimdir Kaç Yaşında Buse Plan Mesleği Nedir? Survivor 2023 yarışmacısı Buse Plan nereli, yaşı kaç? 

 TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunuculuk yaptığı program geçen sene All Star formatında yayınlanmıştı. All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu sene ise Survivor'da efsane isimler kadroda yer alıyor. Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı karoda yer alacak yeni isimleri duyurdu. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor yeni sezon heyecanı başladı. Survivor kadroda sosyal medya fenomenlerinin fazla olduğu bir sezon ile ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı son olarak Survivor 2023 kadrosuna yeni katılan isimleri açıkladı.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve Dominik'te çekilen Survivor'da 2023 için bazı değişiklikler yapılacağını Acun Ilıcalı yaz aylarında açıklamıştı. Yeni sezonda kadroda yer alan isimleri daha önce açıklamıştı. Kadroya yeni isimler dahil oldu. Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Yusuf Güney, Ümit Erdim, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman gibi isimlerin de kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise 6 sosyal medya fenomeninin kadroya sahil olduğunu açıkladı. Survivor 2023 kadrosuna Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Chaby, Alper Rende, Kürşat Juan ve Elanur'un kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki Survivor 2023 kadrosuna dahil olan sosyal medya fenomeni Buse Plan kimdir, kaç yaşında? Buse Plan mesleği ne?

SURVİVOR BUSE PLAN KİMDİR?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

1995 tarihinde dünyaya gelen ünlü fenomen Kadir Has Üniversitesi'nde Yeni Medya eğitimini tamamladı. Gezgin bir fenomen olduğunu söyleyen Plan, Instagram'da 295 bin takipçiye sahiptir. Youtube da ie 100 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. 

Sporla küçük yaşlardan beri ilgilenen fenomen snowboard, kaykay, surf yapmaktadır. Basketbol konusunda da eğitim almıştır. Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Buse Plan Fransızca ve İngilizce dillerini bilmektedir. 30 yaşında olan Buse Plan, sosyal medya fenomenidir. Ünlü isim Survivor 2023 kadrosuna dahil olmuştur.