Survivor 2023 Aysu Keskin Kimdir Mesleği Ne? Aysu Keskin kaç yaşında? Aysu Keskin nereli, hayatı

Survivor 2023 Aysu Keskin Kimdir Mesleği Ne? Aysu Keskin kaç yaşında? Aysu Keskin nereli, hayatı... TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunuculuk yaptığı program geçen sene All Star formatında yayınlanmıştı. All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu sene ise Survivor'da efsane isimler kadroda yer alıyor. Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı karoda yer alacak yeni isimleri duyurdu. Sunuculuğunu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor yeni sezon heyecanı başladı. Survivor kadroda sosyal medya fenomenlerinin fazla olduğu bir sezon ile ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı son olarak Survivor 2023 kadrosuna yeni katılan isimleri açıkladı.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği ve Dominik'te çekilen Survivor'da 2023 için bazı değişiklikler yapılacağını Acun Ilıcalı yaz aylarında açıklamıştı. Yeni sezonda kadroda yer alan isimleri daha önce açıklamıştı. Kadroya yeni isimler dahil oldu. Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Yusuf Güney, Ümit Erdim, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman gibi isimlerin de kadroya dahil olduğunu açıklamıştı. Şimdi ise 6 sosyal medya fenomeninin kadroya sahil olduğunu açıkladı. Survivor 2023 kadrosuna Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Chaby, Alper Rende, Kürşat Juan ve Elanur'un kadroya dahil olduğunu duyurdu. Peki Survivor 2023 kadrosuna dahil olan Aysu Keskin kimdir? Ünlü basketbolcu Aysu Keskin hakkında merak edilenler...

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

SURVİVOR AYSU KESKİN KİMDİR?

15 Mayıs 1990 tarihinde dünyaya geldi. Uludağ Basket Nilüfer BSD forması giymekte olan Keskin daha önce Fenerbahçe'nin takımında yer alıyordu.

Ted Ankara Kolejliler'de spor hayatına başladı. Ordu Spor Klübü takımında oynadı. Tosyalı Toyo Osmaniye takımında oynadı. Samsung Basketbol İhtiasas'da yer aldı. 

Bursa BüyükŞehir Belediyesi Spor Kulübü, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü, Samsun Basketbol İhtisas, İzmir Belediye Spor Kulübü gibi birçok klüpte oynayan başarılı basketbolcu 32 yaşındadır.