Su Burcu Yazgı Coşkun' u Kardeşlerim dizisinde izliyoruz. Yeni sezonda da ekranlarda olan Kardeşlerim dizisi ile ilgili detaylar..

Kamumanset.com - Su Burcu Yazgı Coşkun' u Kardeşlerim dizisinde izliyoruz. Yeni sezonda da ekranlarda olan Kardeşlerim dizisi ile ilgili detaylar..

Başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun geçtiğimiz sezondan itibaren Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterini canlandırıyor. Kardeşlerim dizisinde Asiye 17 yaşında, annesi ve babasını aynı zamanda talihsiz bir olayda kaybetmiş 2 tane erkek bir tane kız kardeşi ile bu hayatta yapayalnız kalmıştır. Fakat her zorluğun üstesinden gelmeyi başaran kardeşler hayat mücadelesine devam ederler. 

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

Kardeşlerim dizisinin Asiye' si Su Burcu Yazgı Çoşkun Kimdir gelin daha yakından  tanıyalım..

15 Nisan 2004 doğumlu olan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun İstanbul ili doğumludur. Oyunculuk sektörüne 2012 yılında daha çocuk iken giriş yapmıştır. Çocuk rollerinde oynayan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, sonraları dizi ve filmlerde boy göstermiştir. Kardeşlerim dizisinden önce, Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun' u şimdilerde ise Kardeşlerim dizisinde Asiye karakteri ile izliyoruz. Asiye abilerine ve kız kardeşine annelik yapan anaç bir karakterdir. Kardeşlerim dizisi bu sezonda da ekranlarda ekranlarda yeni bölümleri ile yerini almaya devam ediyor. 

Şuan 17 yaşında olan ünlü oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun, Koç burcudur. Bu küçük yaşına rağmen çok başarılı projelerde boy göstermiştir. 

Kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi günü saat 20.00 de ATV ekranlarında yerini alıyor.

Kardeşlerim dizisinin Asiye'si Su Burcu Yazgı Coşkun' un Yer Aldığı Dizi ve Filmler

Karadayı - Neşe - TV Dizisi 2012

Dabbe - Bir Cin Vakası - Sinema Filmi 2012

Sen Üzülme - Mine - TV Dizisi 2013

Sana Bir Sır Vereceğim - Zeynep - TV Dizisi 2013

Aşk Yeniden - Elif Su - TV Dizisi 2015

Bizim Hikaye - Ceylan - TV Dizisi 2017

Kadın - Bahar' ın Küçüklüğü - TV Dizisi 2017

Kara Yazı - Songül Uluçınar - TV Dizisi 2017

Bizi Hatırla - İrem - Sinema Filmi 2018

Kuzgun - Naz - TV Dizisi 2019

Kırmızı Oda - Güler - TV Dizisi 2020

Kardeşlerim - Asiye - TV Dizisi 2021