Squid Game Konusu Nedir Squid Game İkinci Sezon Ne Zaman Squid Game Konusu Nedir Squid Game Numarası Gerçek Mi? Netflix dizisi Squid Game gerçek mi 2. sezon ne zaman? Squid Game dizisi neden bu kadar çok izlendi, ikinci sezonu ne zaman gelecek? Yapımcıdan açıklama geldi mi?

Kamumanset.com - Squid Game Konusu Nedir Squid Game Numarası Gerçek Mi? Netflix dizisi Squid Game gerçek mi 2. sezon ne zaman? Netflix ekranlarında başlayan ve başladığı günden bu yana izleme listelerinin başında yer alan Güney Kore yapımı Squid Game dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Güney Kore'nin orijinal içeriği olan Squid Game konusu nedir, Squid Game dizisi gerçek mi? Squid Game telefon numarası gerçek mi? İşte Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan Squid Game hakkında merak edilenler.

squid2

Hwang Dong-hyuk tarafından kaleme alınan ve yönetilen Squid Game dizisi 17 Eylül 2021'de dünya çapında yayınlandıktan sonra büyük ilgi gördü. Netflix CEO'su Ted Sarantos tarafından yapılan açıklamada Squid Game'in, dünya genelinde en çok izlenen dizi olma yolunda ilerlediği ifade edildi. Türkiye'de de fazlasıyla ilgi gören dizinin konusu nedir?. İşte merak edilen önemli detaylar..

SQUID GAME KONUSU NEDİR?

Seong Gi Hun hayatını borçları ile geçiren annesinden takdir görmeyen kızını hayal kırıklığına uğratan bir adamdır. Bir gün metro istasyonunda bir adamla oyun oynar. Adam her kazandığında ona tokat atar ve Seong Gi Hun kazandığında ise ona para verir. Metrodaki bu yabancı adam ona bir kart verir ve oyun oynamaya davet eder.

Maddi olarak zorlanan ve borçları olan 456 kişinin oynadığı oyunda yarışmacılar her şeyden habersiz oyun alanına gelirler. Kırmızı Işık Yeşil Işık oyununda kaybedenin vurulduğunu öğrenip büyük şok yaşarlar. Oynanacak bir dizi oyundan geçen yarışmacılar büyük bir para ödülünün sahibi olacaktır fakat oyunlar hiç bilindiği kadar kolay değildir.

squid3

SQUID GAME İKİNCİ SEZON NE ZAMAN?

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Diziyi tek başına yazan ve yöneten Hwang Dong-hyuk ikinci sezon için henüz net bir fikri olmadığını belirtti. Ayrıca ünlü yönetmen dizinin ikinci sezonu için çok fazla istek aldığından düşünüyor olduğunu söyledi. Dizide yer alan telefon kartındaki numaranın gerçek olduğu çok sayıda insanın oyuna katılmak istediği de edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Squid Game Netflix ekranlarında yayınlanıyor ve dokuz bölümden oluşuyor. Son zamanların en çok ilgi gören dizilerinden olan Squid Game ikinci sezonu yakın bir tarihte gelmesi bekleniyor.