Spotify kapatıldı: Kullanıcılar oturumu kapattıklarını ve şifreleri sıfırladıklarını bildirildi. Spotify'a neden girilmiyor? Spotify neden çalışmıyor? Discord ve Spotify çöktü mü?

Spotify kapatıldı: Kullanıcılar oturumu kapattıklarını ve şifreleri sıfırladıklarını bildirildi. Spotify'a neden girilmiyor? Spotify neden çalışmıyor? Discord ve Spotify çöktü mü? Spotify kullacıları arı, uygulamanın kilitlenmesinin ardından Salı akşamı akış hizmetiyle ilgili sorunlar bildirdi.

Sosyal medyada, uygulamanın kullanıcıları saat 18.00'den kısa bir süre önce çıkış yaptığına dair raporlar dolaşmaya başladı.

Downdetector.co.uk'ye göre , bir saat içinde müzik akışı hizmetiyle ilgili sorunlarla ilgili 72.000'den fazla rapor geldi.

Bazı kullanıcılar hizmetten çıkış yaptıklarını ve şifrelerinin sıfırlandığını bildirdi.

Spotify sözcüsü, Twitter takipçilerine uygulamanın 19.39pm'de yedeklendiğini ve çalıştığını söyledi.

Dijital mesajlaşma servisi Discord da Salı günü kapalıydı. Discord'un bir sözcüsü, uygulamanın saat 20.00'den kısa bir süre sonra yedeklendiğini ve çalıştığını söyledi Discord da şimdi yedekleniyor ve çalışıyor.

Uygulamanın bir sözcüsü Twitter'da şunları söyledi: "Discord mesajlar, aramalar ve akışlar için yeniden çalışıyor ve çalışıyor! Ekler ve yazma etkinlikleri gibi birkaç şey üzerinde hala çalışıyoruz, ancak bunlar yakında tekrar çevrimiçi olacak."

Bu akşam Spotify'ın müşteri destek hizmetlerinden daha iyi çalışacak yerler düşünebilirim. Aşağıda, Down Detector'dan aldıkları raporları gösteren bir grafik bulunmaktadır. Dijital mesajlaşma platformu Discord, 19.000 Discord kullanıcısının akşam 7'ye kadar sorunları bildirmesiyle de çöktü.

Discord, mesaj hatalarına neden olan sorunların farkında olduklarını ve bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Spotify tüm platformlarda çalışmayı durdurdu.

Müzik akışı hizmeti çöktü ve kullanıcılar şarkı çalamıyor veya platformu kullanamıyor.

Kullanıcılar çıkış yaptı ve tekrar giriş yapamıyor. Bazıları "Bir şeyler ters gitti" yazan bir mesaj aldıklarını bildirdi. Bazıları ise kendilerine hesaplarının silindiğinin söylendiğini söyledi.

Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı Armağan Çağlayan Akciğer Kanseri Olduktan Sonra Programına Veda Ettiğini Açıkladı

Spotify, sosyal medyada sorunu kabul etti ve "Bir şeyler doğru değil ve bunu araştırıyoruz. Raporlarınız için teşekkürler!"

Hizmet, kullanıcılardan yardım sayfalarını kontrol etmelerini istiyor, ancak kullanıcılar orada da benzer sorunları bildiriyor.