Menajerimi Ara dizisine sürpriz oyuncu! Menajerimi ara yeni oyuncular kimler?

Menajerimi Ara dizisine sürpriz oyuncu! Menajerimi Ara dizisine yeni katılan oyuncu kim? Menajerimi Ara yeni oyuncular!

Menajerimi Ara dizisine sürpriz oyuncu! Menajerimi ara yeni oyuncular kimler?

Kamumanset.com Televizyon dünyasının arka sahnelerinde gerçekleşen hikayelerini seyirciye gösteren Menajerimi Ara konuk oyuncuları çok konuşuluyordu. Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara dizisinde yeni bölümünde üç ünlü oyuncuyu konuk oluyor. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya hangi oyuncular dahil oldu?

Başrollerinde Barış Falay, Ahsen Eroğlu ve Canan Ergüder'in yer aldığı Menajerimi Ara sürpriz konuk oyuncuları ile yeniden şaşırttı. Her bölümü ile televizyon dünyasında meydana gelen şaşırtıcı hikayeleri konu alan dizinin konusu kadar konuk oyuncuları da dikkat çekiyor. 

MENAJERİMİ ARA BU HAFTADAKİ KONUK OYUNCULAR KİMLER?

Bu hafta Menajerimi Ara dizisinin konukları Burak Tozkoparan, Feyyaz Yiğit ve İlkin Tüfekçi oldu. Dizinin tanıtımında dikkat çeken sahneler sosyal medyada da gündem oldu. Yeni bölümde Dicle yeni tarzı ile Feris'in dikkatini çekerken diziye dahil olan Emir karakteri hikayenin gidişatını değiştirecek. Dicle ve Emir'in sahneleri yeni bölümd çok konuşulacak.

Menajerimi Ara'da bu hafta Feris ve Nejat'in romantik sahneleri dikkat çekerken diziye yeni giren Emir'in rolü de büyük yankı uyandıracağa benziyor. Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Fatih Arman, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizi Pazar akşamı saat 20:00 da Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Kaynak - Kamu Manset

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER