Söylemezsem Olmaz Saat Kaçta Hangi Kanalda? Söylemezsem Olmaz hangi kanalda yayınlanacak? Söylemezsem olmaz sunucusu kim?

Kamumanset.com - Söylemezsem Olmaz Saat Kaçta Hangi Kanalda? Söylemezsem Olmaz hangi kanalda yayınlanacak? Söylemezsem olmaz sunucusu kim? Söylemezsem Olmaz adlı magazin programı ne zaman? Beyaz Tv ekranlarının sevilen programı Söylemezsem Olmaz kaçta başlıyor, sunucusu kimdir? Söylemezsem Olmaz canlı izle. 

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

söyle2

Magazin programı Söylemezsem olmaz izleyicisi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Sunuculuğunu Bircan Bali, Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in yaptığı program elde ettiği reytinglerle en çok izlenilen magazin programlarından biri olmayı başarıyor. 

SÖYLEMEZSEM OLMAZ SAAT KAÇTA?

Sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz Beyaz Tv ekranlarında yayınlanıyor. Sürprizleri ile dikkat çeken Söylemezsem Olmaz 8:45'de Beyaz tv'de yayınlanıyor. Bircan Bali, Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nın sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz ekranlarda sabah saatlerinde yayınlanıyor.

Birçok tartışmanın alev aldığı programda son olarak Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay olayı çok konuşulmuştu. Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya'ya "Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun." şeklinde ifadeler kullanarak olay çıkarmıştı. Bunun ardından sunucu Akkaya ile şovmen Mehmet Ali Erbil tartışmaya başlamıştı. Erbil, Akkaya'ya "Ha tabii kızın 21-22 yıllık hayatını sorgulayacağım. Sen kendi hayatını sorgulayabilir misin? Deniz Hanım'ın hiç mi geçmişinde böyle şeyler yok?" diyen Erbil'e Deniz Akkaya çok sert çıkışmıştı. Akkaya açıklamasında "Şimdi beni geçmişimden vurmaya kalkma. Klibinde oynayacaksan bu kadın şimdiye kadar hangi işlere imza atmış buna bakarsın. Kimseyi geçmişiyle vurmaya kalkma" ifadelerine yer verince Erbil daha çok sinirlenip canlı yayında öfke kusmuştu. Akkaya'ya yönelik. "Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun. Çıldır orada çıldır" deyince Deniz Akkaya oldukça öfkelenmişti.

söyle

Deniz Akkaya canlı yayın sırasında sinirden elindeki kalemi yere fırlattı. "Sen bana belden aşağı vuramazsın. Neyi biliyorum söyle. Bir şey söyleyeceksen adam gibi söyleyeceksin" ifadelerini kullanarak canlı yayında Erbil ile tartışmıştı. Polemikler geçidi olan Söylemezsem olmaz programında yaşanan bu olaylar ise haftaya damga vurmuştu. Magazinsel olayların yorumlandığı, kimi zamanda polemiklerin yer aldığı Söylemezsem Olmaz programı saat 8:45'de Beyaz Tv ekranlarında.