Son Yaz Bitiyor Mu Son Yaz Ne Zaman Final Yapıyor? Son Yaz dizisi bitiş tarihi belli mi?

Kamumanset.com - Son Yaz Bitiyor Mu Son Yaz Ne Zaman Final Yapıyor? Son Yaz dizisi bitiş tarihi belli mi? Cumartesi günleri ekranlara gelen Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz bitiyor mu? Gönül Dağı, Kardeşlerim gibi dizilerle reyting yarışına devam eden Son Yaz dizisinin beklenen haber geldi. Son Yaz final mi yapıyor? Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi hakkında merak edilenler..

son2

SON YAZ FİNAL Mİ YAPIYOR?

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Son Yaz'da final haberi geldi. Son Yaz 16 Ekim yani bu akşam final yaparak ekranlara veda ediyor. Cumartesi günlerinin sevilen aksiyon dolu dizisi Son Yaz reyting düşüşleri sebebiyle final yapıyor. Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Alperen Duymaz, Emre Karayel, Hafsanur Sancaktutan, Sinan Tuzcu, Arif Pişkin, Birce Akalay, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Şebnem Dönmez, Halil Babür, Sezer Koç, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı gibi isimlerin yer aldığı dizide idealist cumhuriyet savcısı olan Selim Kara 8 sene önce hapishaneye yolladığı organize suç lideri olan Selçuk Taşkın'dan bir teklif alır. Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökerteceği davada tanıklık yapmayı isteyecek olan Selçuk Taşkın'ın tek istediği oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ın Selim Kara'nın koruması altına girmesidir. Böylece Akgün ve Selim'in heyecanlı macerası başlıyor.

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

son3

Selim Kara ise suç dünyasının içinde büyüyen Akgün'ü benimsemekte zorluk çeker. Selim'in eşi Canan ile de sorunları vardır. Ailesi ile işi arasında kalan Selim Kara baş belası olarak tanımladığı Akgün'ü ailesinin yanındaki Adalet sitesine götürmek zorunda kalır. Böylece Akgün bir şekilde aileye girer. Selim Kara ve Akgün Gökalp'in yolculuğu herkesi derinden etkiler. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken sevilen dizi Son Yaz çekimleri İzmir Çeşme, Karaburun ve Urla'da yapılmaktadır. Ayrıca dizinin bir kısmı İstanbul'da geçer. 

Ekranların sevilen dizisi Son Yaz bu akşam son kez Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Son Yaz bu akşam 20:00'da Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.