Blu Tv Sokağın Çocukları 3 Sezon Blu Tv ekranlarında yayınlanan Sokağın Çocukları 3. sezon ne zaman? Sokağın Çocukları yeni sezon..

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Blu Tv Sokağın Çocukları 3 Sezon Blu Tv ekranlarında yayınlanan Sokağın Çocukları 3. sezon ne zaman? Sokağın Çocukları yeni sezon.. BluTV'in kısa sürede büyük ilgi gören dizilerinden olmayı başaran Sokağın Çocukları, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan yapımlarından biri durumundaydı. İlk iki sezonuyla izleyicilerden fazlasıyla ilgi gören dizi yeni sezonu ne zaman? Blu Tv ekranlarının sevilen dizisi Sokağın Çocukları 3. sezon ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. 

Blu Tv ekranlarının sevilen dizisi Sokağın Çocukları internet dizileri arasında dikkat çekiyor. Dizinin 3. sezonu ise fazlasıyla merak ediliyordu. Yeni sezonu ile Sokağın Çocukları isimli dizi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Kadri Bera Taşkın'ın yönetmenliğini yaptığı Blu Tv Sokağın Çocukları fazlasıyla dikkat çekiyor.

sokak2

Adaletin yeterli olmadığı bu hayatta kendi kanunlarını uygulayan sokak çocuklarının hikayesinin anlatıldığı dizide Adana'da ömürlük arkadaşları ile büyük bir konumun sahibi ola Şehmuz Ağa'nın mahallesindeki bir çocuğun boks antrenörü tarafından taciz edilip dövülerek öldürülmesi üzerine tüm tepkiler Şehmuz Ağa'nın yanında olan ve çocuğu gözü ile baktığı Murat Şahin'in intikam almak için kendi planladığı olayı yaratır.

sokak3

Ardından iki husumetli aile arasında ata bulucu olan Şehmuz Ağa ve ekibi büyük bir çıkmaza sürüklenir. Aynı zamanda Sokağın Çocukları her zaman yanlarındadır. Sevilen dizi Sokağın Çocukları dizisinde oyuncu kadrosunda Onur Akbay, Kerem Ali Yengüner, Burak Şahin, Mehmet Elmas, Volkan Ölçen, Burak Akyüz, Kenan Doğan Ciniviz, Mehmet Adilay gibi isimler yer almaktadır. 

İlk sezonu 10 bölüm yayınlanan dizinin 2. sezonu 8 bölüm sürdü. Dizinin 3. sezonu ise 8 bölüm sürdü. Dizinin yeni sezonu 2022 yılında yayınlanacak. Blu Tv dijital platformlarında yer alan Sokağın Çocukları yeni sezonu ile ekranlara gelecek.