KPSS Ortaöğretim Sonuçları Açıklandı KPSS Ortaöğretim Sonuçları Sorgulama Ekranı

KPSS Ortaöğretim Sonuçları Açıklandı KPSS Ortaöğretim Sonuçları Sorgulama Ekranı KPSS Ortaöğretim sonuçları sorgula KPSS Ortaöğretim sonuçları

KPSS Ortaöğretim Sonuçları Açıklandı KPSS Ortaöğretim Sonuçları Sorgulama Ekranı

KPSS Ortaöğretim Sonuçları Açıklandı KPSS Ortaöğretim Sonuçları Sorgulama Ekranı KPSS Ortaöğretim sonuçları sorgula KPSS Ortaöğretim sonuçları.. KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları sorgulama ekranı. 24 Aralık KPSS 2020 sonuçları..  Kamuda memur olmak isteyen vatandaşaların 22 Kasım tarihinde katılım sağladığı KPSS ortaöğretim sınavının sonuçları, yapılan değerlendirme sonrası AİS ekranı üzerinden erişime açıldı. Adaylar söz konusu sınavın sonuçlarını osym.gov.tr adresinden T.C kimlik numarası ve şifreleri ile öğrenebiliyorlar.

22 Kasım 2020'de gerçekleştirilen KPSS Sonuçları açıklandı. KPSS 2020 Ortaöğretim ve değerlendirme sonuçları açıklandı.  Adaylar, sınav sonuçlarına 24 Aralık 2020 tarihinde saat 11.30'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebiliyorlar. KPSS sınav sonuçları ilan edildi. 

Aynı zamanda ÖSYM adaylara yönelik Sınav Sonuç Belgesinin doğrulanmasını sebebiyle “Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi” işlemini hizmete sundu. Bu hizmet kapsamında Sınav Sonuç Belgesinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir “Sonuç Belgesi Kontrol Kodu” basılmaktadır. Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmakta.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 11:51

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER