Aöf Final Sınavı Ne zaman? Açık öğretim sınavı Aöf online mı olacak?

Kamumanset.com - Online olarak Vizesi yapılan Aöf sınavlarının finali ne zaman yapılacak? Sınav online mı?

Aöf Final Sınavı Ne zaman? Açık öğretim sınavı Aöf online mı olacak?

Kamumanset.com - Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin merak ettiği sınav tarşhi açıklaması yapıldı. Anadolu Üniversitesi 2020 Aöf Bahar dönemi Final sınavı ne zaman olacak?

Vizesi online yapılan açıköğretim bahar dönemi final sınavının ne zaman olacağı konusunda öğrenciler beyleyişlerini sürdürüyor. Peki Anadolu Üniversitesi açıkadı mı? Final sınavı ne zaman?

Anadolu Üniversitesi(AÜ) Açıköğretim, İşletme ve İktisat Fakültesi öğrencileri için sınava yönelik düzenlenecek olan 2020 AÖF bahar dönemi fınal sınavları takvimi yayınlandı. 

Aöf sinal sınavları ne zaman olacağı sorusu cevaplandı. Final sınavı online mı olacak?

Aöf final sınavları ne zaman yapılacak? 

Anadolu Üniversitesi'nin açıklamasında; “Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin Yurt içi ve Yurt Dışı Programlarının 2019-2020 Öğretim Yılı Bahar Dönemi dönem sonu sınavları, internet tabanlı ortamlarda yapılacaktır. Bahar Dönemi dönem sonu sınavları 24 Haziran’dan başlayarak 8 Temmuz 23.59’a kadar (Türkiye saatiyle) erişime açık olacaktır. Sınava ilişkin bilgiler resmi web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.” şeklinde açıklama yapıldı.

Sınav zamanında sisteme nasıl girileceği yönde de sorular vardı. Sınava, vizede olduğu gibi telefon, tablet veya bilgisayardan giriş yapılabilecek. Uygun altyapısı olmayanlar Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bürosunda , inernet tabanlı portamda sınava girebilecek.

Sınava sistemine giriş üniversitenin remi web sitesinde yer alan sınav linkinden girilmesi gerekiyor. 24 Haziran' da başlayıp 8 temmuzda son bulacak final sınavları hazırlıkları sürüyor.

Sınav süreci www.anadolu.edu.tr adresinden takip edilecek. Daha önceki sınavlarda olduğu gibi her bir ders 20 soru ve30 dakika olacaktır. Sınavı sonlandırmak için bu dersin sınavı bitmiştir uyarısını göreceksiniz. Sınav tamamlanmış olacak. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 19:33

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER