Simay Barlas Oynadığı Diziler Aziz Simay Barlas Hayatı Aziz dizisi Efnan kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Aziz dizisinin Efnan'ı Simay Barlas hayatı

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Simay Barlas Oynadığı Diziler Aziz Simay Barlas Hayatı Aziz dizisi Efnan kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Aziz dizisinin Efnan'ı Simay Barlas hayatı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz dizisinin Efnan'ı Simay Barlas'ın hayatı merak ediliyor. Peki dizinin Efnan'ı Simay Barlas kimdir, kaç yaşında? Simay Barlas hangi dizilerde yer aldı?

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karaktere hayat veren Efnan'ı Simay Barlas canlandırıyor. Peki Simay Barlas kimdir, kaç yaşında?

Simay Barlas hayatı Aziz izleyicileri tarafından merak ediliyor. Aziz dizisinin Efnan'ı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Simay Barlas nereli hayatı..

simay

SİMAY BARLAS KİMDİR?

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun olmuştur. İlk oyunculuk tecrübesini 2014 yılından itibaren Star TV de yayınlanmaya başlayan Paramparça dizisinde canlandırdığı Öykü karakteri ile yaşamıştır. Ardından Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizisindeki Gözde karakterine hayat vermiştir. 

Adı Efsane dizisinde Naz Yalınay'a hayat verdi. Zalim İstanbul isimli dizide Damla Karaçay karakterine hayat vermiştir. Bir Annenin Günahı isimli dizide Yağmur'u canlandıran başarılı oyuncu Simay Barlas Dijital Esaret isimli filmde yer aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli dizide Efnan'a hayat vermiştir. 23 yaşındaki başarılı oyuncu Simay Barlas başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.