Simay Barlas Boyu Aziz Dizisi Efnan'ın Boyu Kaç Efnan Kaç Kilo? Aziz dizisi Efnan boy ve kilo.. Simay Barlas kimdir? Kamu Manşet

Kamu Manşet - Simay Barlas Boyu Aziz Dizisi Efnan'ın Boyu Kaç Efnan Kaç Kilo? Aziz dizisi Efnan boy ve kilo.. Simay Barlas kimdir? Show Tv'nin sevilen yeni dizisi Aziz Efnan boyu merak ediliyor. Ekranların iddialı yeni dizilerinden olan Aziz dizisi başrol oyuncularından olan Simay Barlas'ın boyu kaç? Simay Barlas kimdir, kaç yaşında?

Aziz isimli dizide Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır. Bunun ardından iki sene geçer. İki yıl sonra herkes onu öldü sanmaktadır fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. Aziz'in hikayesinin anlatılacağı dizide güçlü bir karaktere hayat veren Efnan'ı Simay Barlas canlandırıyor. Peki Simay Barlas boyu kaç, sevgilisi var mı? Simay Barlas kaç kilo? İşte Sİmay Barlas hakkında merak edilen önemli detaylar..

Simay Barlas dizide Efnan'ı canlandırıyor. Duru güzelliği ile dikkat çeken Efnan bir köylü kızıdır. Babası onu zorla evlendirmek isteyince şelaleye atlar ve Aziz ile bu anda tanışır. Aziz de onun arkasından suya atlar. Aziz Bey'in yanında koruma altına alınan Efnan masumiyeti ile dizinin sevilen isimlerindedir.

simay2

SİMAY BARLAS KİMDİR?

5 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun olmuştur. İlk oyunculuk tecrübesini 2014 yılından itibaren Star TV de yayınlanmaya başlayan Paramparça dizisinde canlandırdığı Öykü karakteri ile yaşamıştır. Ardından Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizisindeki Gözde karakterine hayat vermiştir. Ardından ünlü oyuncu Adı Efsane dizisinde Naz karaktrine hayat verdi. Zalim İstanbul isimli dizide Damla Karaçay karakterine hayat vermiştir. Bir Annenin Günahı isimli dizide Yağmur'u canlandıran başarılı oyuncu Simay Barlas Dijital Esaret isimli filmde yer aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli dizide Efnan'a hayat vermiştir. 23 yaşındaki başarılı oyuncu Simay Barlas başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

SİMAY BARLAS BOYU

Aziz dizisini Efnan'ı Simay Barlas boyu 166 cm. 47 kilo olan başarılı oyuncu boğa burcuna sahiptir. 23 yaşında olan başarılı oyuncu farklı dizi ve filmlerle izleyicinin dikkatini çekiyor.