Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı'ya Büyük Şok Melisa'nın Velayetini İstedi Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi. Kızının velayetini istiyor

Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı'ya Büyük Şok Melisa'nın Velayetini İstedi Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi. Kızının velayetini istiyor. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'da olan kızı Melisa'nınn velayetini almak için harekete geçti. Sosyal medya hesabından kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, "Melisa Miami'de doğdu. O zaman neden Melisa, Miami'de annesiyle beraber yaşamasın" sözlerine yer vererek Acun Ilıcalı'ya savaş ilan etti. Paylaşımıyla kısa sürede gündem olan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ayrıca bir video paylaştı.

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Ünlü fenomen söz konusu videoda "Her evladın yeri annesinin yanıdır" ifadelerine yer verdi. Kızı Melisa'yı tamamen yanına almak isteyen Şeyma Subaşı'nın harekete geçtiği ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, uzun bir süredir Miami'de yaşıyor. Subaşı, kızı Melisa'yı görmek için Türkiye'ye geliyor. Bu trafikten sıkılann Subaşı kızı Melisa'nın yanında olmasını istediğini belirtti.

Sosyal medya hesabı olan Instagram'da 3,2 milyon takipçisi olan Subaşı ""Melisa 8 sene önce Miami de doğdu. O zaman neden annesinin bir tanecik meleği Melisa Miami'de annesi ile beraber yaşayamasın. (Gerçekten derine inince tabi ki de nedenini biliyorum ama) Kararı tek başına veremiyorsun işte" ifadelerine yer verdi.

Kızının velayetinin eski eşi Acun Ilıcalı'da olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı paylaşımı ile Acun Ilıcalı'ya gönderme yaptı. "Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami'de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı." ifadelerine yer verdi. 

Şeyma Subaşı'nın sözlerine göre Melisa'nın Miami'de yaşamasını Acun Ilıcalı'nın istemediği anlaşılıyor. Şeyma Subaşı'nın Melisa sözleri magazin gündeminde bomba yaratırken kızı Melisa'yı almak için mahkemeye başvuracak mı merak konusu oldu. Acun Ilıcalı'da olan velayet Şeyma Subaşı'na geçecek mi merak ediliyor.