Serkay Tütüncü'den olay yaratan paylaşım

Serkay Tütüncü Paylaşımı İle Tepki Topladı. Survivor yarışması ile tanınan Serkay Tütüncü daha sonra oyunculuk yapmaya başlamıştı. Masumiyet isimli dizide Hülya Avşar, Deniz Çakır gibi isimlerle beraber başrol oynadı. Son zamanların dikkat çeken oyuncusu Serkay Tütüncü yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. 

2016 yılında Survivor'a katılan ünlü isim Türkiye'de tanınan isimlerden biri olmuştu. Son olarak Masumiyet dizisi ile dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı Twitter paylaşımı ile olay oldu. 

Rol arkadaşı İlayda Alişan ile yaşadığı aşk geçen yıl bitmişti. Sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyi bırakmışlardı ve beraber çekildikleri fotoğraf karelerini silmişlerdi. Ünlü oyuncu İlayda Alişan Nişantaşı'nda görüntülendi "İlişkim bitti ama neden bittiği hakkında konuşmak istemiyorum." ifadelerine yer vermişti. Serkay Tütüncü ise durum hakkında açıklamada bulunmamıştı.

Serkay Tütüncü Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. "Arkadaşlar 20 yaşında 40 derece havada 7 kilo makyajla geziyorsunuz. Kafayı mı yediniz?" ifadelerine yer verdi. Yaptığı paylaşım fazlasıyla tepki gördü. 

Geçen günlerde sosyal medya hesabında üstsüz fotoğrafını paylaşan Serkay Tütüncü paylaşıp sildiği fotoğraf hakkında da yorum yaptı. "Arkadaşlarım fotoğrafı beğendiler, ama ben abartı gördüm. Nü falan da değildi, birilerine gönderip yanlışlıkla paylaşmış falan da değilim. Abartı bulduğum için silmeyi tercih ettim." ifadelerine yer verdi.

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

31 yaşındaki ünlü oyuncu Para Bende yarışma programını 2016'da sundu. İnsanlık Suçu fizisinde yer aldı. Ardından Afili Aşk dizisinde Volkan'a hayat verdi. Bay Yanlış dizisinde Ozan'ı canlandırdı. Ardından Masumiyet isimli dizide İlker Ilgaz isimli karaktere hayat verdi popülerlik kazandı. Yakınca çıkacak olan Kusursuz Kiracı'da Yakup Ortaç karakterine hayat verdi.