Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim Çağatay Ulusoy'un Arkadaşı İle Mi Sevgili? Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi kim?

Serenay Sarıkaya'nın Sevgilisi Kim Çağatay Ulusoy'un Arkadaşı İle Mi Sevgili? Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi kim? Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy'un arkadaşı mı? Olay iddia magazin gündemini sarstı. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile işletmeci Umut Evirgen'in aşk yaşadığı iddiaları bir süredir magazin gündeminde yer alıyordu. Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşk mı yaşıyor? Son dakika haberi izleyenleri şaşırttı. Umut Evirgen aşkını itiraf mı etti?

umut2

Başarılı yönetmen ve yapımcı Umut Evirgen son zamanlarda ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia edilen Umut Evirgen hakkında ortaya atılan iddia şaşırttı. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, 2 ay önce yaptığı açıklamada Umut Evirgen ile ilgili hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında açıklamada bulunmuştu. Sarıkaya "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" ifadelerine yer vermişti. Ancak dün akşam Umut Evirgen'den şaşırtan bir açıklama geldi.  Magazin Masası'na konuşan ünlü oyuncu Umut Evirgen, güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etti. 

Yıllar önce Çağatay Ulusoy ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya Umut Evirgen ile sevgili. Çağatay Ulusoy ile Umut Evirgen'in yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun gibi isimlerle aşk yaşayan Umut Evirgen son olarak Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz ay gazetecilerin, "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusuna verdiği cevapla iddiaları yalanlamıştı. Başarılı oyuncu "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" demişti. Yapımcı Umut Evirgen, daha önce Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun'la aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti.

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

umut3

31 yaşında olan Umut Evirgen ve 29 yaşındaki Serenay Sarıkaya'nın aşk haberi fazlasıyla konuşulurken Umut Evirgen ve Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy'un yakın arkadaş olduğu haberi ise magazin gündeminde yer aldı. Umut Evirgen ve Çağatay Ulusoy'un arası açıldı mı ikilinin hayranları tarafından merak ediliyor.