Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı. Serenay Sarıkaya Netflix'deki partneri Burak Deniz hakkında ilk kez konuştu

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı. Serenay Sarıkaya Netflix'deki partneri Burak Deniz hakkında ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Şahmaran dizisindeki partneri Burak Deniz'le aşk yaşadığı iddiası hakkında ilk kez açıklamada bulundu. Çıkan aşk haberlerinin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama paylaşımı yapan ünlü oyuncu Sarıkaya, "Yılın son yanlış haberi, bu, sakin olun" ifadelerini kullandı. Serenay Sarıkaya'nın Burak Deniz hakkındaki açıklaması olay oldu. Son olarak Umut Evirgen ile yollarını ayıran Sarıkaya, Burak Deniz hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında açıklamada bulundu. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ünlü oyuncu Burak Deniz manken Didem Soydan ile ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitirme kararı almıştı. Didem Soydan ile ayrılığının ardından Serenay Sarıkaya ile aşk iddiası gündeme geldi. Ünlü oyuncu Burak Deniz ile Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Şahmaran dizisindeki partneri Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasının ardından Sarıkaya'dan açıklama geldi.

Konu hakkında paylaşımını Twitter hesabı üzerinden yapan başarılı oyuncu "Yılın son yanlış haberi, sakin." diyerek Burak Deniz ile aşk yaşamadığını da açıklamış oldu. Burak Deniz ise iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Yakında yayınlanacak olan Şahmeran dizisinde ise kökeni Hititler zamanına dayanan Yunan mitolojisinde Perseus tarafından başı kesilen kadın Medusa ile aynı özellikleri taşıyan Şahmaran yılanların başı anlamına geliyor. 

Dizinin konusu ise öğretim görevlisi olan Şahsu Adana'ya gidiyor. Seneler öncesi annesini bırakan büyükbabası ile yüzleşmek ister. Kendisini Şahmaran'ın soyundan gelen ve ismi Mar olan gizemli bir topluluğun ortasında buluyor kendisini. Mar halkı ise Şahsu'nun gelmesi ile tarihi bir kehanetin tamamlanmasını bekliyor. Şahsu ve Maran'ın yolları ise tam burada kesişiyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Serenay Sarıkaya, Mustafa Uğurlu, Mert Ramazan Demir, Mehir Günşıray, Ebru Özkan, Elif Nur Kerkük, Hakan Karahan, Mehmet Bilge Aslan, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez, Baran Soysal, Almila Günaydın, Berfu Halisdemir, Ayşe Lebriz Berkem gibi oyuncular yer almaktadır. Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Şahmaran dizisi merakla bekleniyor.