Seren Serengil'den Korkutan Haber: Damardan Besleniyorum Seren Serengil damardan beslendiğini, safa kesesinin bittiğini söyledi

Seren Serengil'den Korkutan Haber: Damardan Besleniyorum Seren Serengil damardan beslendiğini, safa kesesinin bittiğini söyledi. Ünlü sunucu Seren Serengil'den korkutan haber geldi. Geçirdiği mide ameliyatından sonra hızla kilo veren Seren Serengil söyledikleri ile sevenlerini korkuttu. Sunucu Seren Serengil geçen yıl zayıflama uğruna mide baypass ameliyatı olmuştu. Seren Serengil, hızla kilo kaybetmeye başladı.

Bir süredir rahatsızlıkları ile uğraşan ünlü şarkıcı, 43,5 kiloya kadar düştü. Pankreas, karaciğer ve böbrek sorunları yaşadığını söyleyen Serengil hastaneden çıkamıyor. Ünlü şarkıcı sürekli serum alıyor. Ünlü şarkıcı ameliyatını İzmir'deki bir özel hastanede olmuştu. Bahsi geçen İzmir'deki hastanenin ve doktorun kendisine yardımcı olmadığını ve bu nedenle şikayetçi olacağını aktaran Serengil, yaşadıklarını sevenleri ile paylaştı. "Bu sene kilom 43.5, 43.7 filan. Kilo kaybımı da önemsemiyorum. Ama pankreas yetmezliği, karaciğer yetmezliği var, safra kesem alındı, böbrek taşı düşürmeye başladım. Safra kesem gitti, karaciğer enzimlerim korkunç yüksek. Doktor 'geri dönüşüm ameliyatı olmazsan siroza çevirecek' diyor. Boyum 4 santim kısalmış" açıklamalarına yer verdi. Ünlü şarkıcı Serengil, "Boyum 1.67'ydi boyum, 1.63'e düşmüş. Şoka girdim, nasıl olabilir böyle bir şey diye, inanmak istemedim, bir daha baktım, çok üzüldüm, kemik erimesi başlamış. Zaten yemek yedikten sonra korkunç derecede damping sendromu diye bir şey var. Fenalaşıyorum, istifra ediyorum, tuvaletin olmadığı bir yere gidemiyorum. Bana bazen, 'bu kadar hastasını, yayına nasıl çıkıyorsunuz' diyorlar, yayının hemen arkasında kulis var ve tuvalet var. Ben yayın esnasında en az 5-6 kere tuvalete gidiyorum. Artık tuvalete gitmekten, istifra etmekten o kadar yorgunum ki, işimi yapmaya çalışıyorum, bu kadar yapabiliyorum, 2 saat buraya geliyorum ve tuvalet olduğu için" ifadeleri ile sevenlerini iyice korkuttu.

2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil 2 Salata 2 İçeceğe 926 TL Ödeyen Demet Akalın'dan İsyan Etti: Kimse Salak Değil

seren

Hastane hakkında da konuşan Serengil hastanenin kendisine yardımcı olmadığını belirtti. " Ağızdan alınan ilacında benim vücuduma tesiri yok çünkü emilim olan yer bitmiş. Eğer bir doktor ve bir hastane bir hata yaptıysa, bunu tolere etmek zorundayken, yardımcı olmak zorundayken bunlar telefonlara çıkmıyorlar. O yüzden de bugüne kadar şikayetçi olmamıştım ama benim değerlerimi, salığımı bu raddeye kadar getirdikleri için, sırf şu yüzden de olacağım, en azından başka insanlar olmasın." ifadelerine yer vererek durumunu anlattı.