Seren Serengil Miras Yüzünden Küstüğü Annesi İle Barıştı. Seren Serengil annesi ile barıştığını açıkladı

Seren Serengil Miras Yüzünden Küstüğü Annesi İle Barıştı. Seren Serengil annesi ile barıştığını açıkladı. Miras meselesi yüzünden ailesiyle küs olan Seren Serengil, annesiyle barıştı. Sosyal medyadan o anları paylaşan ünlü sunucu Serengil, annesiyle olduğu fotoğrafın altında yorum yaptı. "Annem olsun gerisi olmayıversin çünkü onsuz ben çok eksik ve fakirim" sözlerine yer verdi.

Annesi Nevin Teoman, kendisine bakacağı vaadiyle 30 milyon değerindeki evini verdiği kızı Seren Serengil'e "Beni kandırdı" diyerek dava açmıştı. Davayla ilgili gizlilik kararı olduğunu belirten Seren Serengil, annesinin davayı diğer kızlarının korkusundan dolayı açtığını iddia ederek dilekçede yazılanlardan haberinin olmadığını da belirtmişti. Anne kızın bu yüzden arası bozuldu. İkilinin bu nedenden dolayı bir süredir küs olduğu iddia edilmişti. Ünlü isim Seren Serengil'den duruma nokta bir paylaşım geldi. Annesini paylaşan şarkıcı ve sunucu Seren Serengil sorunun bittiği sinyalini verdi.

Serengil Instagram hesabından annesi ile olan fotoğrafı paylaştı.. "Şimdi en mutlu en neşeli en zengin olan benim annem is back. Bizim aramızı bozmak isteyenler avuçlarını yaladılar benim annem beni bilir tanır ve bana çok güvenir aynı zamanda bana çok düşkündür. Her anne gibi ama benimki sanırım bir tık daha fanatik hep dedim size bu işler annemin işleri değildir diye neyse umarım artık annemi ve beni rahat bırakırlar artık. Annem bir geldi bütün havam değişti ne kadar güçlü hissediyorsun yanında annen olunca ne kadar özlemişim kendisini size anlatamam bu yıl çok kötülüklerle karşılaştım ama Allah hep oyunları bozar ve bu sefer de bozdu.. Annem olsun gerisi olmayıversin çünkü onsuz ben çok eksiğim ve fakirim" ifadelerine yer verdi.

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz

Paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi. Söylemezsem Olmaz sunucusu Seren Serengil annesine ait olan bir evi üzerine alınca dava açılmıştı. Nevin Teoman kızının daireyi üzerine verdiğini ona bakacağını söyleyerek Serengil'in kendisini kandırdığını iddia ederek dava açmıştı. Üvey kardeşleri ile arası bozuk olan Seren Serengil'in annesi o zamanlar yaptığı açıklamada "İmzaladığım şeyin farkında değildim. Beni kandırdı kızım. Ne sağlık sigortalarım ödendi ne de faturalarım. 30 milyon değerindeki dairemi üzerine geçirdi." ifadeleri yazılı bir dilekçe ile mahkemeye başvurmuştu.