Serdar Ortaç Konserinde Kavga Çıktı Karabük'te sahne alan Serdar Ortaç konseri kavgayla bitti

Kamu Manşet - Serdar Ortaç Konserinde Kavga Çıktı  Karabük'te sahne alan Serdar Ortaç konseri kavgayla bitti. Karabük'te sahne alan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç konserinde çıkan kavga olay oldu. Karabük'te sahne alan Serdar Ortaç'ın konseri sonrasında iki grup arasında büyük bir tartışma yaşandı. Tartışma yerini yumruklu kavgaya bıraktı. Serdar Ortaç'ın konserinde kavga çıktı. 

serdar3

Özel bir etkinlik için Karabük'te konser veren başarılı şarkıcı yine hayranlarına eğlence dolu anlar yaşattı. Ünlü şarkıcıyı görmek için yüzlerce kişi etkinlik alanına geldi. Başarılı şarkıcı sahneye çıkıp en sevilen şarkılarından söyledi. Hayranları ise ünlü şarkıcıya şarkılarında eşlik ederek eğlenceli dakikalar yaşadı. Ortaç hayranlarına Poşet, Dansöz, Mikrop, Karabiberim, Mesafe, Havalı Yarim, Ben Adam Olmam, Gıybet, Biz İstemezsek, Sor, Ok Çıkmış Yaydan, Cımbız, Kabahat gibi şarkılarını söyleyerek hayranlarına coşku dolu bir gece yaşatan ünlü şarkıcının konseri sonrasında kavga çıktı. İki grup arasında çıkan kavga olay oldu. 

serdar2

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ı görebilmek için yüzlerce kişi etkinlik alanına geldi. Konser eğlenceli bir şekilde devam ederken iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü kavga çıktı. Büyüyen tartışma bir süre sonra yumruklu bir kavgaya dönüştü. O anlar diğer insanlar tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

serdar4

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Kavgayı ayırmak isteyenlerinde nasibini aldığı kavgaya müdahale etmek için polis ekipleri geldi. Polis ekiplerinin sevk edilmesi ile beraber gruplar dağıldı ve olay bitti. Serdar Ortaç konserinde büyük şaşkınlık yaşandı. Çıkan kavga yürekleri ağza getirdi.