Selin Ciğerci'nin Yeni Sevgilisi Kim? Şok İsim Herkesi  Şaşırttı Selin Ciğerci Gökhan Çıra'yı çabuk unuttu. UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan "Hayatın İçinden" isimli programın sunucusu olan Esra Balamir iddiaları ile herkesi şaşırttı. Selin Ciğerci hakkındaki iddiaları ile herkesin ağzını açık bıraktı. Hayatın içinden programının sunucusu Esra Balamir, Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisinin manken Tolga Kulakçı olduğunu iddia ederek magazin gündemini sarstı. Selin Ciğerci'nin Yeni Sevgilisi Kim? Şok İsim Herkesi  Şaşırttı Selin Ciğerci Gökhan Çıra'yı çabuk unuttu. İşte Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisi...

Soysal medya fenomeni Selin Ciğerci açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Ünlü fenomen Selin Ciğerci'den açıklama geldi. Futbolcu Gökhan Çıra'dan boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açan Selin Ciğerci'nin basketbolcu bir isimle birlikte olduğu iddiası herkesi şaşırttı. Ünlü fenomen Selin Ciğerci son açıklamasında "Bir basketbolcu konuştuğum var, ama Metecan James Birsen değil. Konuşuyorum, aşk yok. Sohbet, muhabbet." ifadelerine yer vererek aşkının adını gizli tutmuştu. Selin Ciğerci'nin Yeni Sevgilisi Kim? Şok İsim Herkesi  Şaşırttı Selin Ciğerci Gökhan Çıra'yı çabuk mu unuttu?

selin2-1

Selin Ciğerci açıklamasında "Ne olacağı belli değil. Arkadaşlarım 'Bir yere gidersen çekerler' diyorlar, ne yapayım eve mi çağırayım? 28 yaşında. Sohbet arkadaşım" ifadelerine yer vermişti. Uçankuş Tv'nin sevilen programı Hayatın İçinden adlı programın sunucusu Esra Balamir ise bu ismin Tolga Kulakçı olduğunu söyledi. Selin Ciğerci bu konu hakkında açıklamada bulundu. Selin Ciğerci "Takıldığım görüştüğüm ve flört ettiğim insan var. Bu da normal! Herkes biriyle aşk yaşadığımı konuşuyor. Kimseyle aşk falan yaşamıyorum, çıkan haberler gerçek dışı. Kendi başımayım, sadece insanları tanımaya çalışıyorum olay bundan ibaret. Ben işime ve sorumluluklarıma odaklıyım." ifadelerine yer verdi. Başarılı fenomen Selin Ciğerci son dönemlerde aşk hayatı ile konuşmaya başladı.

selin3-2

5 Karat ve Haikye isimli şarkıları ile ünlenen internet fenomeni Selin Ciğerci 2019 yılında Gökhan Çıra ile dünya evine girmişti. 2021 yıllarında sürpriz bir şekilde yollarını ayırma kararı almışlardı. Transseksüel olan Selin Ciğerci son zamanlarda aşk hayatı ile gündeme gelmeyi başarıyor.