Selin Ciğerci'nin Yeni Sevgilisi Kim Bir Ay Önce Boşanmıştı Selin Ciğerci bir basketbolcu ile görüntülendi Selin Ciğerci yeni sevgilisi

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Kamumanset.com - Selin Ciğerci'nin Yeni Sevgilisi Kim Bir Ay Önce Boşanmıştı Selin Ciğerci bir basketbolcu ile görüntülendi Selin Ciğerci yeni sevgilisi. Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci bir ay önce Gökhan Çıra ile boşanmıştı. Ünlü fenomen yeni sevgilisi ile görüntülendi.

sel2

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ayrılığı çabuk unuttu. Gökhan Çıra ile yollarını ayıran Selin Ciğerci yeni biriyle görüntülendi. Eski eşi Armağan Çağlayan'ın programı Gör Beni'ye katılmıştı ve Selin Ciğerci hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Çıra açıklamasında "Beni eşimle yargıladılar. Benim annem onun annesi... Herkes. El ele ikimizdik. Güç aşta kalpte. Paraya saygı duymam" ifadelerine yer vermişti. Ayrıca Ciğerci ile ayrılıkları hakkında "Severek boşandık. Biz sürekli iş, ev her yerde beraberiz. Aşırı kıskançlık girdi işin içine. Dostça ayrıldık. Ben başlarda o sonlarda çok kıskançtı. Düşman değiliz. İşte konuşuyoruz. Yeni olduğu için çok zor değil ama ileride zor olabilir. Boşanınca annem beni eve almadı. Kısmet. Belki tekrar evleniriz. Her şeyin hayırlısı." açıklamalarına yer vermişti. Ayrıca Gökhan Çıra eşi hakkında zamanında futbol camiasında 'Ya eşin ya biz' gibi bir soruya karşılık eşini seçtiğini de programda belirtmişti. Selin Ciğerci'yi hala sevdiğini belirten Gökhan Çıra açıklamaları ile gündemde bomba etkisi yaratmıştı.

sel4

Selin Ciğerci ise bir mekanda adı bilinmeyen bir basketbolcu ile görüntülendi. Fenomen Selin Ciğerci, Show TV'de yayınlanan bir moda programının jüri üyeliğini yapmaya başlamıştı. Önceki akşam gittiği mekanda ismi henüz bilinmeyen bir basketbolcu ile görüntülenen Ciğerci konu hakkında açıklamada bulundu. Selin Ciğerci hakkında çıkan aşk haberlerini doğrulayıcı bir açıklamada bulundu. "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye'de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok." ifadelerine yer veren Selin Ciğerci deneme aşamasında olduklarını belirtti. "Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz." ifadelerine yer verdi. Selin Ciğerci'nin henüz deneme aşamasında olduğu kişinin ismi ise hayranları tarafından fazlasıyla merak ediliyor.