Selin Ciğerci'nin Eski Eşinden Şok İtiraflar Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra ilk kez konuştu. İşte o açıklama tüm detaylar..

Kamumanset.com - Selin Ciğerci'nin Eski Eşinden Şok İtiraflar Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra ilk kez konuştu. İşte o açıklama tüm detaylar.. Selin Ciğerci ile yollarını ayıran Gökhan Çıra açıklamaları ile herkesi şaşırttı.  Armağan Çağlayan'ın Gör Beni adlı programına konuk olan Gökhan Çıra eski eşi Selin Ciğerci hakkında konuştu. Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile neden boşandıklarını açıkladı. Futbolcu GökhanÇıra ve Selin Ciğerci'nin ayrılığının perde arkası çok konuşulacak. İşte merak edilen detaylar...

selin3

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programının konuğu oldu. Gökhan Çıra futbolu bırakma sebebinin Selin Ciğerci olduğunu açıkladı. Söylediğine göre ona söylenen şeyin ardından futbolu bıraktı. Gökhan Çıra açıklamasında "Ya eşin ya biz dediler bıraktım" ifadelerine yer verdi. Gökhan Çıra konuşmasında "Onun için okulu bıraktım, işimi bıraktım" ifadelerine yer vererek Selin Ciğerci'yi çok sevdiğini açıkladı. 

selin22

Ünlü futbolcu Gökhan Çıra "Beni eşimle yargıladılar. Benim annem onun annesi... Herkes. El ele ikimizdik. Güç aşta kalpte. Paraya saygı duymam" ifadelerine yer verdi. Konu hakkında Armağan Çağlayan ise "Ben size çok cesur buluyorum. Nasıl ayakta durduğunuzu merak ediyorum?" şeklinde yanıt verdi. Çıra'ya sorulan neden boşandıkları sorusuna ise şöyle cevap verdi. "Severek boşandık. Biz sürekli iş, ev her yerde beraberiz. Aşırı kıskançlık girdi işin içine. Dostça ayrıldık. Ben başlarda o sonlarda çok kıskançtı. Düşman değiliz. İşte konuşuyoruz. Yeni olduğu için çok zor değil ama ileride zor olabilir. Boşanınca annem beni eve almadı. Kısmet. Belki tekrar evleniriz. Her şeyin hayırlısı." ifadelerine yer verdi. 

Çağlaya, Çıra'ya "Armağan Çağlayan aynı zamanda "Çok para mı kazanıyorsunuz?" şeklinde soru sordu. Futbolcu ve fenomen Gökhan Çıra ise "Hak ettiğimizi kazanıyoruz. 3 yıldır bu markalarımız var gece-gündüz çalışıyoruz. Para kolay kazanılmıyor. Biz her şeyi beraber yaptık. Her şey ortak! Yarı yarıya paylaştık" ifadelerine yer verdi. Çıra hayatından da kesitlere değindi. Geçmişte zor zamanlar yaşadığını söyledi. "Babam simit ustasıydı Hepimiz aynı yerde çalışıyorduk. Ben komiydim abim garsondu." şeklinde açıklama yaparak geçmişte nasıl bir hayattan geldiğini de anlattı.