Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm. Selen Görgüzel'den şaşırtan açıklama geldi

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm. Selen Görgüzel'den şaşırtan açıklama geldi. "Asgari ücretli sevgili benimle olamaz" sözlerinden dolayı dikkatleri üzerine çekmişti. Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü isim Selen Görgüzel'den bir tepki gören bir açıklama geldi.

Ünlü isim Selen Görgüzel, 'eğer hesabı ödeten bir sevgilisi olursa ona etek giydirip hesabı da kendisinin ödeyeceğini' ifadelerine yer verdi. Geçen aylarda ise yönetmen Hamdi Alkan ile tek celsede boşanan Selen Görgüzel, paylaşımları ve açıklamalarıyla adından söz ettirmeye başladı.

Asgari ücretli sevgilisi olup olmadığı sorulduğunda "Benimle olamaz. Komplekse girer bu yüzden rencide olur. İyi bir yere götüremezse de gururu kırılır. Bu yüzden davul bile dengi dengine olmalı." ifadelerine yer verdi. Ünlü isim Görgüzel ardından özür dilemişti.

2. Sayfa'nın bu haftaki konuğu Selen Görgüzel tartışma yaratacak sözlere imza attı. Ünlü isim "Hesabı ödersem eğer eteği de giydiririm! Ben kendimi değerli buluyorum bu feminizm kadın erkek dengesini iyice bozdu bence kadının değerini yok etti. Biz de yaparız hadi bakalım futbol neden kadınlar oynamıyor o zaman?" diyerek takipçilerini bile kızdıran açıklamalarda bulundu.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Ünlü isim Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğmuştur. Lise yıllarında Okan Bayülgen’in “Televizyon Çocuğu” programında kamera arkası ekibinde part time olarak çalışan Selen Görgüzel, eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamladıktan sonra 18 yaşındayken erken bir evlilik yaptı. Ünlü isim Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldıktan sonra Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı vardır.

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Ilgaz ve Ceylin Ayrılıyor Mu

Ünlü isim Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak televizyon ekranlarında yer aldı.

Ayrıca ünlü oyuncu Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Oğlum İçin, Belalı Baldız, Emanet, Ağlamak Yok, Deli Dumrul, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerinde oyuncu olarak yer aldı.

 O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Ardından Görgüzel, 2017 yılının yaz sezonunda ise ekranların sevilen dizisi Türk Malı dizisinde oynadı. Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın eski eşidir.