Selen Görgüzel: Sosyal Medyada Şov Yapan Erkekle Sevgili Olmam Selen Görgüzel'den şaşırtan açıklamalar

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Selen Görgüzel: Sosyal Medyada Şov Yapan Erkekle Sevgili Olmam Selen Görgüzel'den şaşırtan açıklamalar. Ünlü isim Selen Görgüzel, her açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Selen Görgüzel, son olarak yine tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Başarılı isim bu sefer söyledikleri ile gündem oldu. Görgüzel,"Sosyal medyada şov yapan erkek sevgilim olamaz " ifadelerine yer verdi.

Yönetmen Hamdi Alkan'ın sekiz senelik eski eşi Selen Görgüzel yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde yer alıyor. Boşanmasının ardından yaptığı açıklamalarla adını gündemden düşürmeyen ünlü isim özel hayatı hakkında açıklama yaptı.

Şarkıcı "Gündemimizde yeni bir olay var mı?" şeklindeki sorusuna "ben olduğum gibi biriyim. Olduğum gibi olmak bile bir olay. Yürüyen bir canlı bombayım ben." ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı "Davul bile dengi dengine bence. Amazon kadını olduğum için erkek benden her konuda güçlü olduğunu hissettirmeli. Masaya yumruğunu vuran, adam gibi adam olsun. Vıttırı vızzık adamlar istemiyorum hayatımda." ifadelerine yer verdi.

Hesabı kim ödemeli sorusuna cevap verdi. "Hesabı tabii ki erkek ödemeli. Yakışık alan şey budur. Her erkek ve kadın doğasına uygun bir şekilde davranmalıdır. Yemeğe çıktığımda hesabı bana ödetecek olan erkeğin kafasına masayı geçiririm ben." açıklamalarına yer verdi. "Ayrıca beni gerçekten dünyanın tek kadını gibi hissettirecek, değer veren sosyal medyada kullanmayan bir erkek istiyorum. Sosyal medyada artisti artist pozlar veren erkekler sinirimi bozuyor, şov yapanlar midemi bulandırıyor." ifadelerine yer verdi.

"Aşık olup ayrılmak istiyorum. Çünkü güzel bir şekilde zayıflıyorum. Aşk acısı çekmeye ihtiyacım var." ifadelerine yer verdi.

Oyuncu Hamdi Alkan'la ayrılan ve şarkıcı Selen Görgüzel, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Daha önce yüzüne sünnet derisinden elde edilen hücre enjekte ettiren ünlü isim, şimdi de vücuduna ayı kanı enjekte ettirmek için araştırma yaptığını söylemişti.