Sadakatsiz dizisi her hafta çarşamba günleri Kanal D ekranlarında saat 20.00 de sizlerle. Sevilen dizi Sadakatsiz Gönül karakteri bu aralar en çok merak edilen isimlerden biri oldu işte detaylar.

Sadakatsiz dizisi her hafta çarşamba günleri Kanal D ekranlarında saat 20.00 de sizlerle. Sevilen dizi Sadakatsiz Gönül karakteri bu aralar en çok merak edilen isimlerden biri oldu işte detaylar.Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor. 

Sadakatsiz dizisinde bu sezonda da Gönül Güçlü karakterini izliyoruz. Yine ortalık karıştıran, herkesin işine karışan bir karakter olarak ekranlarda izlemeye devam ediyor. Bu sezonun daha ilk bölümlerinde Gönül ile Haluk' un kavgası ile hikaye başlıyor diyebiliriz. Gönül, Haluk ile kavga ettiğinde daha yeni evli olan Melih ve Bahar' ın evine gider. Bu durum Bahar' ın hiç hoşuna gitmese de tepkisiz kalmaya çalışır. 

Sadakatsiz dizisinin yıldızı Gönül Güçlü' nün yani ünlü oyuncu Gözde Seda Altuner Kimdir inceleyelim..

Sadakatsiz dizisi Gönül Güçlü' yü canlandıran başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner 1982 yılı Haziran ayı, İstanbul İli doğumludur. Başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu sadece oyunculuk yapmıyor aynı zamanda senaryo yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı ünlü oyuncu ilk kez 2005 yılında Ev Hapsi isimli dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Ünlü oyuncu bu oyunculuk deneyimi sonrasında ise birçok sinema ve dizi projelerinde rol almıştır. Cast-ı Olan Mı Var isimli kısa filmin senaryosunu başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner yazmıştır. Güzel oyuncu şimdilerde ise Sadakatsiz dizisinde Derin karakterinin annesi, Haluk Güçlü' nün eşi Gönül Güçlü' yü canlandırmaktadır. 


SADAKATSİZ DİZİSİNİN YILDIZI GÖNÜL GÜÇLÜ yani GÖZDE SEDA ALTUNER'İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz - Gönül Güçlü

2018 – Söz Vermiştin - Bilge

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

2018 – Avlu

2018 – Street / Cadde - Kısa Film

2016 – Paramparça - Leyla Baltacı

2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş - Ece

2013 – Celal ile Ceren

2011 – Cast-ı Olan mı Var - İşsiz Oyuncu, Kısa Film

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki

2009 – Çılgın Kanal - Sevcan

2009 – Melekler ve Kumarbazlar

2008 – İş Arıyoruz - Pelin

2007 – Hayat Kavgam

2007 – Eşref Saati - Lütfiye

2005 – Ev Hapsi