Aziz Handan Kim Ayten Soykök Kaç Yaşında? Aziz dizisi Handan'ı Ayten Soykök nereli, kaç yaşında? Aziz dizisinin Ayten'i kim oynuyor? Detaylar kamumanset.com'da

Aziz Handan Kim Ayten Soykök Kaç Yaşında? Aziz dizisi Handan'ı Ayten Soykök nereli, kaç yaşında? Aziz dizisinin Ayten'i kim oynuyor? Detaylar kamumanset.com'da.. Show Tv ekranlarının yeni dizisi Aziz dizisinin Handan'ı Ayten Soykök kimdir, kaç yaşında? Yeni dizi Aziz dizisinin Handan'ı Ayten Soykök hakkında merak edilenler.. Ayten Soykök hangi dizilerde oynadı?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel, Elif Sönmez, Özgür İnan, İmren Şengel, Cenan Çamyurdu, Haydar Köyel, Baran Akbulut, Ayten Soykök, Suzan Kardeş, Meral Çetinkaya, Berkay Akın gibi isimler yer almaktadır.  Show Tv'nin yeni dizisi Aziz Cuma Akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Aziz dizisi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor.

Antakya'nın tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar zenginlik içerisinde varlıklı bir yaşam sürdürmektedir. Edip Payidar'ın tek oğlu olan Aziz Payidar gücü ve yakışıklılığı ile Antakya'nın tanıdığı bir isimdir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesi ile beraber Aziz'in kaderi değişecektir. Hayatı bambaşka bir yola sürüklenecek olan Aziz doğduğu toprakları yaşadığı aşkı ile beraber ardında bırakır İki yıl sonra herkes onu öldü sanar. Fakat Aziz geri döndüğünde herkes şaşırır. Aziz hem sahip olduklarını kaybetmiştir hem de Fransız işgali altında olan Antakya bıraktığı zamanki halden çok daha kötü bir haldedir. İlk aşkı Dilruba ise amcasının oğlu Adem ile nişanlanmıştır. Dilruba paşazade torunudur. Güzelliği ile Antakya'da tanınır. Hayattaki tek isteği Aziz ile birlikte olmak olan Dilruba Aziz'in yokluğunda onun amcasının oğlu ile nişanlanmak zorunda kalır. Hem gönül bağları sebebi ile etkilenen Aziz hem şehrini Fransızların elinden kurtarma amacı ile bir yola çıkar. Bu yolda başına birçok şey gelecek. 

aytön2

AYTEN SOYKÖK KİMDİR?

2 Şubat 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda eğitim almıştır.  Üçüncü Sayfa, Giz, Kayıp Cennet İnsanları, Mahpeyker Kösem Sultan, Kurtuluş Son Durak isimli filmlerde yer almıştır.

Baba Evi dizisinde Özlem'i canlandıran Ayten Soykök Ruhsar dizisinde yer aldı. Sıdıka, Tatlı Hayat, Yasemince, Sırlar Dünyası, Mühürlü Güller, Çemberimde Gül Oya, Doktorlar, Dudaktan Kalbe, Sen Anlat Karadeniz, Lale Devri, Cam Tavanlar gibi dizilerde yer almıştır. 46 yaşındaki Ayten Soykök başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.