Sana Söz Konusu Nedir Sana Söz Dizisi Oyuncuları Sana Söz nerede çekiliyor, yeni dizi Sana Söz hakkında merak edilenler

Sana Söz Konusu Nedir Sana Söz Dizisi Oyuncuları Sana Söz nerede çekiliyor, yeni dizi Sana Söz hakkında merak edilenler.. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Star Tv ekranlarında Sana Söz dizisi bu akşam saat 20.00'de ilk bölümüyle ekrana geliyor. Yeni dizi Sana Söz dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Erkan Petekkaya'nın başrol oynadığı Sana Söz dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Her Salı Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Sana Söz dizisi oyuncu kadrosu..

sana3

Senaryosunu Ali Erkan Erzen'in yazdığı dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki Sana Söz dizisi oyuncu kadrosu ve farklı senaryosu ile dikkat çekiyor. 

SANA SÖZ DİZİSİ KONUSU

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Kendini mesleğe adamış olan cinayet büro amiri Ömer Duran ve gerçekleri aydınlatma amacıyla role çıkan Elif Karaca'nın yolları kesişir. Aynı amaç için mücadele veren Ömer ve Elif'in hayatını konu alan dizide Ömer inandığı tüm değerlere ihanet ettiğini düşündüğü Elif ile başta düşman olan Ömer daha sonra aynı amacın peşinde koştuklarını fark eder. Böylece aralarındaki farklara ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun adaletsizliğin ve vicdansızlığın karşısında masumlar için beraber mücadele ederler.

sanaa

SANA SÖZ DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak, Aslıhan Kapanşahin, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp ve Cansın Çekili,  Selin Genç, Selda Güldükoğlu, Ali Önsöz, Ferhat Banyal, Atakan Hoşgören gibi isimler yer almaktadır.

SANA SÖZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı yeni dizi sana Söz Star Tv ekranlarına bomba gibi bir giriş yapıyor. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken diziye ait merak edilen şeylerden birisi de dizinin nerede çekildiği.. Çekimleri İstanbul'da Beykoz gibi birçok semtte gerçekleşiyor. Sana Söz dizisi yeni bölümleri ile her salı akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında yer alıyor.