Sana Söz Elif Karaca Kim Nehir Erdoğan Nereli? Nehir Erdoğan kimdir, kaç yaşında? Nehir Erdoğan hayatı hakkında merak edilenler..

Sana Söz Elif Karaca Kim Nehir Erdoğan Nereli? Nehir Erdoğan kimdir, kaç yaşında? Nehir Erdoğan hayatı hakkında merak edilenler.. Star Tv'nin yeni dizisi Sana Söz dizisi oyuncu kadrosu fazlasıyla merak ediliyor. Sana Söz dizisinin Elif Karaca'sı kimdir? Nehir Erdoğan hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?

Kendini mesleğe adamış olan cinayet büro amiri Ömer Duran ve gerçekleri aydınlatma amacıyla role çıkan Elif Karaca'nın yolları kesişir. Aynı amaç için mücadele veren Ömer ve Elif'in hayatını konu alan dizide Ömer inandığı tüm değerlere ihanet ettiğini düşündüğü Elif ile başta düşman olan Ömer daha sonra aynı amacın peşinde koştuklarını fark eder. Böylece aralarındaki farklara ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun adaletsizliğin ve vicdansızlığın karşısında masumlar için beraber mücadele ederler. Ekranların yeni dizisi Sana Söz dizisinin Elif'i kimdir? Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı dizinin Elif Karaca'sı kimdir? Nehir Erdoğan nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

sana3

NEHİR ERDOĞAN KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

16 Haziran 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde eğitim almıştır. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü okudu. Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan kısa bir süre için ABD'de yaşamış, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye'ye geri dönmüştü.

Tatlı Bela Fadime, Son, Reaksiyon gibi dizilerde yer aldı. Ardından Puhu Tv'de yayınlanan Fi adlı dizide Mehmet Günsur, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç gibi isimlerle beraner yer aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo Can dizisinde yer aldı. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek dizisinde yer aldı. Ünlü oyuncu başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Mehmet Ali Alabora, Şafak Sezer gibi isimlerin yer aldığı Hababam Sınıfı Merhaba isimli dizide başrol oynadı. Okul adlı filmde de oynayan ünlü oyuncu ardından Meleğin Sırrı filminde yer aldı. Silsile filminde de yer alan ünlü oyuncu 41 yaşındadır.

nehir2

2008 senesinde Huysuz Virjin, İbrahim Tatlıses gibi isimlerin jüri koltuğunda bulunduğu Popstar Türkiye programının sunuculuğunu Osmantan Erkır ile beraber üstlenmiştir.