Sana Söz Duru Kim Aslıhan Kapanşahin Kaç Yaşında? Sana Söz Duru nereli, Sana Söz Duru'yu kim canlandırıyor? Duru karakterine kim hayat veriyor? Star Tv Sana Söz dizisinin Duru'su Aslıhan Kapanşahin kim?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Sana Söz Duru Kim Aslıhan Kapanşahin Kaç Yaşında? Sana Söz Duru nereli, Sana Söz Duru'yu kim canlandırıyor? Duru karakterine kim hayat veriyor? Star Tv Sana Söz dizisinin Duru'su Aslıhan Kapanşahin kim? Star Tv ekranlarında Sana Söz dizisi bu akşam saat 20.00'de ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Yeni dizi Sana Söz dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Erkan Petekkaya'nın başrol oynadığı Sana Söz dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Dizide Duru karakterini kim canlandırıyor?

Star Tv dizisi Sana Söz yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Senaryosunu Ali Erkan Erzen'in yazdığı dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki Sana Söz dizisi oyuncu kadrosu ve farklı senaryosu ile dikkat çekiyor. Kendini mesleğe adamış olan cinayet büro amiri Ömer Duran ve gerçekleri aydınlatma amacıyla role çıkan Elif Karaca'nın yolları kesişir. Aynı amaç için mücadele veren Ömer ve Elif'in hayatını konu alan dizide Ömer inandığı tüm değerlere ihanet ettiğini düşündüğü Elif ile başta düşman olan Ömer daha sonra aynı amacın peşinde koştuklarını fark eder. Böylece aralarındaki farklara ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun adaletsizliğin ve vicdansızlığın karşısında masumlar için beraber mücadele ederler. Peki dizide Duru karakterine hayat veren Aslıhan Kapanşahin kimdir? Aslıhan Kapanşahin nereli, kaç yaşında? Aslıhan Kapanşahin hangi dizilerde oynadı? Sana Söz dizisi Aslıhan Kapanşahin hakkında merak edilenler..

aslı3

ASLIHAN KAPANŞAHİN KİMDİR?

2 Kasım 2000 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu 21 yaşındadır. Orta öğretim eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nde bitirmiştir. Ardından kameralar karşısına geçmiştir. İlk kez ‘Küçük Melek' adlı televizyon dizisi ile izleyici karşısına geçmiştir. Farklı Boyut, Paramparça, Göl Zamanı, Ufak Tefek Cinayetler, Not Defteri gibi pek çok yapımda da yer alan güzel oyuncu Blu Tv'de yayınlanan 7 Yüz dizisinde yer aldı.

aslı2

 Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' adlı dizide Mine karakterine hayat veren başarılı oyuncu Akrep burcudur. Burcunun özelliklerine sahip olan Aslıhan Kapanşahin, 1.60 metre uzunlukta ve 49 kilodur.