Saklı Dizisi Konusu Ne Oyuncuları Kimler Saklı Dizisi Olay Sahne Saklı dizisi hakkında merak edilenler

Saklı Dizisi Konusu Ne Oyuncuları Kimler Saklı Dizisi Olay Sahne Saklı dizisi hakkında merak edilenler.. Yayınlanan ilk tanıtımı ile olay olan Blu Tv'nin yeni dizisi Saklı'daki sahneler konuşulmaya devam ediliyor. Saygı, Yeşilçam, Yarım Kalan Aşklar, Alef, Hiç gibi dizilerle gündeme gelen Blu Tv şimdi de yeni dizisi Saklı ile büyük bir başarı elde etmeye hazırlanıyor. Saklı dizisi konusu ve oyuncuları da izleyicinin dikkatini çekti. Yayınlanan tanıtımı olay olan dizinin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? BLU TV Saklı dizisine ait merak edilen önemli detayları sizler için derledik. Blu Tv Saklı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Saklı dizisi nerede çekildi? Saklı dizisi ne zaman yayınlanacak?

Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik'in başrollerinde oynadığı Saklı dizisi The Affair adlı yabancı bir dizinin uyarlaması. Tanıtımındaki Hazar Ergüçlü sahneleri olay olan dizide özellikle ünlü oyuncunun duş sahnesi çok konuşuldu. Merakla beklenilen Saklı dizisi oyuncu kadrosunda da başarılı isimlr bulunduruyor. 29 yaşındaki Hazal Kaya'nın cesur sahnelerinin olduğu Saklı dizisi konusu nedir?

saklı2

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

SAKLI DİZİSİ KONUSU

Dizide ilk kitabını yazmaya başlayan bir yazar acılı bir kadının küçük tatil beldesinde karşılaşıp tanışması ile başlayan dizide kadının yaraları fark edildiğinden çok daha fazladır. Yazar ise kadının yaralarını sarmaya çalışır ve aralarında büyük bir aşk başlar. 

SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik'in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Nazlı enem Ünal, Ahmet Rıfat Şungar, Emre Karayel, Nur Sürer, İsmail Ege Şaşmaz, Serra Pirinç, Janset, Münir Can Cindoruk, Erdal Küçükkömürcü, Zuhal Olcay gibi isimler yer almaktadır.

SAKLIS

Saklı dizisi dijital dizi film izleme platformu olan Blu Tv'de yayınlanacaktır. The Affair adlı ABD dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkan dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik yer alıyor. Tanıtımları fazlasıyla dikkat çeken Saklı dizisi oyuncu kadrosu ile de izleyicilerin beğenisine sunulacak. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosunu Deniz Akçay ve Armağan Gülşahin kaleme alıyor. Yönetmen koltuğuna da Deniz Akçay'ın oturduğu dizi yakında Blu Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.