Saklı dizisi yeni sezona giriş yapmak için adeta gün sayıyor. Saklı dizisi çok yakında Blutv platformunda yerini almaya hazırlanıyor. İşte yeni dizi Saklı ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Saklı dizisi yeni sezona giriş yapmak için adeta gün sayıyor. Saklı dizisi çok yakında Blutv platformunda yerini almaya hazırlanıyor. İşte yeni dizi Saklı ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Blutv' nin yeni sezondaki dizilerinden biri olmaya hazırlanan yeni dizi Saklı' nın fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni fragmanı ile Hazar Ergüçlü' nün sevişme sahneleri olay oldu. Sosyal medyada gündeme bomba gibi düşen bu sahneler dizinin bekleyenleri ve Hazar Ergüçlü' nün hayranları tarafından çok konuşuldu diyebiliriz. 

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

SAKLI DİZİSİ OYUNCU KADROSU ile İSMİNDEN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR

May Production imzalı olan Saklı dizisinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungar, Zuhal Olcay, İsmail Ege Şaşmaz, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi isimler yer alıyor. 

YENİ DİZİ SAKLI, HANGİ DİZİDEN UYARLAMA

Blutv' nin yeni dizilerinden olan The Affair dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. 

Yayınlanan fragmanla Hazar Ergüçlü' nün cesur sahneleri dikkat çekti. İddialı sahneleri ile olay olan yeni dizi Saklı sevişme sahnesi ile gündemdeki yerini korudu. 

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti' nde doğmuştur. Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, Lefkoşya Türk Belediyesi' nde gençler için olan tiyatro çalışmalarında yer almıştır. 

Ünlü oyuncu, Gölgeler ve Suretler isimli sinema filmi ile profesyonel olarak oyunculuğa ilk adımı atmıştır. Sonrasında 2011 yılında Kuzey Güney dizisi ile de televizyon dünyasına adım atmıştır. 

HAZAR ERGÜÇLÜ' NÜN YER ALDIĞI PROJELER

FİLM

2013 - Benim Dünyam Ayla – Ela’nın Kardeşi Başrol
2012 - Açlığa Doymak Sena Başrol
2010 - Gölgeler ve Suretler Ruhsar Yardımcı Karakter
2017 - Kar Müzzeyen Başrol Oyuncusu
2018 - Gerçek Kesit: Manyak – Yardımcı Karakter
2018 - Ahlat Ağacı – Başrol Oyuncusu

TV 

2016 - Yüksek Sosyete - Cansu Koran Başrol
2015 - Analar ve Anneler - Kader Ayaz Başrol
2013 – 2015 Medcezir - Eylül Buluter Başrol
2011 – 2013 Kuzey Güney - Simay Canay Yardımcı Karakter
2017 - Hayat Sırları - Seher Kuzgun Başrol
2018 - Dudullu Postası - Melis Başrol

2021 - Saklı -