Saklı Dizisi Aslı Kaç Yaşında Hazar Ergüçlü Nereli? Saklı dizisi Hazar Ergüçlü hangi dizilerde oynadı, hayatı hakkında merak edilenler

Saklı Dizisi Aslı Kaç Yaşında Hazar Ergüçlü Nereli? Saklı dizisi Hazar Ergüçlü hangi dizilerde oynadı, hayatı hakkında merak edilenler.. Blu Tv ekranlarında yayınlanamaya başlayan Saklı isimli dizide Fırat Çelik ile başrol oynayan Hazar Ergüçlü hayatı merak ediliyor. Dizide Aslı'yı canlandıran Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında? Hazar Ergüçlü nereli, hayatı hakkında merak edilenler...

 Yönetmen ve Senaristliğini Deniz Akça' nın yaptığı yeni dizide İkinci yönetmen olarak Can Teker yer alacak. Yeni dizi Saklı' nın görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Bayer yapıyor, yapımı ise MAY yapım tarafından yapılıyor. Blutv yapımlarından biri olan Saklı dizisinde Hazal Ergüçlü ve Fırat Çelik gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungur, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset Paça, İsmail Ege Şaşmaz, Serra Pirinç, Münir Can Cindoruk, Nazlı Sanem Ünal gibi çok ünlü isimler yer alıyor. Peki dizinin Aslı'sı Hazar Ergüçlü kimdir, kaç yaşında?

hazar2

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

1 Ocak 1992 tarihinde Kıbrıs'ta dünyaya gelmiştir. Derviş Zaim'in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atan güzel oyuncu Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda popülerlik kazandı. Dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel'in yer aldığı Kuzey Güney dizisinden sonra asıl çıkışını Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Taner Ölmez'le birlikte rol aldığı Medcezir isimli dizide Eylül karakterini canlandırarak yapmıştır.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Ardından Analar ve Anneler isimli dizide Kader'e hayat verdi. Hayat Sırları isimli dizide Seher'i canlandıran güzel oyuncu Dudullu Postası isimli internet dizisinde yer aldı. Netflix ekranlarının ilk Türk dizisi olan Hakan Muhafız dizisinde Zeynep Erman'a hayat verdi. Bu dizide Çağatay Ulusoy ile başrol oynayan ünlü oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz ile beraber yer aldığı Alev Alev dizisinde de yer aldı. Ünlü oyuncu Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

hazar3

Gçlgeler ve Suretler, Açlığa Doymak, Benim Dünyam, Kar, Mahalle, Gerçek Kesit: Manyak, Ahlat Ağacı, Her Şey Seninle Güzel, Gönül isimli filmlerde de yer alan başarılı oyuncu 29 yaşındadır. Kıbrıslıdır.